Show menu

Intervjuji - Mar 2021

19. 3. 2021

Trimo Trebnje zanesljivo do novih dveh točk

19. 3. 2021 - Trebanjci so pričakovano premagali zadnjeuvrščene tekmece iz Izole in se drugouvrščenim Velenjčanom, ki so v torek nekoliko nepričakovano klonili v Ormožu, približali na dve točki. Vodilni Celjani imajo pred najbližjimi zasledovalci iz Šaleške doline tri točke prednosti, v soboto pa jih čaka zahteven obračun v Ribnici.
Več
18. 3. 2021

Velenjčani na Češkem začenjajo boje za polfinale

18. 3. 2021 - Rokometaše Gorenja Velenja to soboto ob 18. uri čaka nov preizkus na evropskih tleh. Prvi "polčas" četrtfinala bodo odigrali na Češkem proti HC Robe Zubri, drugi "polčas" pa je na sporedu teden dni kasneje v Rdeči dvorani. Po hladnem tušu na tekmi proti RK Jeruzalem Ormož, Velenjčani na Češko odhajajo samozavestni in z visokimi cilji.
Več
18. 3. 2021

Članice na Nizozemsko, prihodnji teden žreba kvalifikacij za SP in EP

18. 3. 2021 - Ženska članska reprezentanca se je v ponedeljek zbrala v Ljubljani, v četrtek pa odpotovala na Nizozemsko, kjer jo konec tedna čakata dve pripravljalni tekmi pred bližajočimi se kvalifikacijami za nastop na svetovnem prvenstvu v Španiji. Njene tekmice bodo znane po ponedeljkovem žrebu. Prihodnji četrtek bo luč sveta ugledala tudi podoba naslednjega evropskega prvenstva, ki bo leta 2022 potekalo tudi v Sloveniji.
Več
17. 3. 2021

Roko pripravil ustvarjalno-zabavno pripravo na 11. MAKSI izziv

17. 3. 2021 - Roko je ob reprezentančnem premoru obiskal trenerja za telesno pripravo slovenske ženske članske izbrane vrste. Ob pomoči Gregorja Sobočana se je lotil ustvarjalno-zabavnih priprav na 11. MAKSI izziv.
Več
15. 3. 2021

Jeruzalem Ormož doma premagal Gorenje Velenje

15. 3. 2021 - Ormožani so na uvodni tekmi 20. kroga Lige NLB po izenačeni predstavi presenetili favorizirane goste iz Velenja in dosegli 11. zmago. S tem so začasno napredovali na četrto mesto prvenstvene lestvice. Medtem je Gorenje Velenje zamudilo priložnost, da se prvim Celjanom ob tekmi več približa na vsega točko.
Več
15. 3. 2021

Na Ptuju zmaga Trga ABC Izole

15. 3. 2021 - Na zaostalem obračunu 20. kroga 1.ženske rokometne lige so Ptujčanke v domači dvorani morale priznati premoč ekipi Trga ABC Izole. Gostje so že na glavni odmor odšle z dvema zadetkoma prednosti (14:16), v nadaljevanju pa brez težav prišle do končne zmage s 25:30. Trgo ABC Izola je z zmago prevzela sedmo mesto na lestvici, Ptujčanke ostajajo zadnje.
Več
14. 3. 2021

Krka do zmage v Velenju

14. 3. 2021 - Na edinem nedeljskem obračunu 22. kroga 1. ženske rokometne lige sta se pomerili ekipi Velenja in Krke. Novomeščanke na gostovanju v Rdeči dvorani niso dovolile presenečenja. Gostiteljice so v uvodnih minutah obračuna uspele držati rezultatski priključek, vendar pa so že na odmor odšle z dvema zadetkoma zaostanka. Krka je drugi polčas začela odlično in si z delnim izidom 0:6 priigrala kar osem zadetkov prednosti, kar je bilo dovolj za končno zmago s 24:30.
Več
14. 3. 2021

Slovenski rokometaši brez vozovnice v Tokio

14. 3. 2021 - Slovenska moška rokometna reprezentanca je na nedeljski tekmi zadnjega kroga kvalifikacijskega turnirja v Berlinu za nastop na poletnih olimpijskih igrah v Tokiu izgubila proti Švedski s 25:32 in tako ostali brez mesta na letošnjih olimpijskih igrah.
Več
13. 3. 2021

Celjanke in Mlinarke do novih dveh točk

13. 3. 2021 - Rokometašice Z'Dežel Celja so na prvi sobotni tekmi 22. kroga 1. ženske rokometne lige slavile zmago proti Zagorju (22:24). Vodilna Mlinotest Ajdovščina je v domači dvorani brez težav s 30:25 premagala ekipo Trga ABC Izole. Zadnji sobotni obračun med Ptujem in Litijo pa se je po dramatični končnici razpletel z neodločenim izidom, bilo je 23:23.
Več
13. 3. 2021

Dobova na domačem parketu do zmage proti Ljubljani

13. 3. 2021 - Rokometaši iz Dobove so dosegli sedmo zmago, potem ko so na današnji zaostali tekmi iz jesenskega dela na kolena položili tekmece iz slovenske prestolnice.