Show menu

Intervjuji - Nov 2022

30. 11. 2022

Zmaga Velenjčank za beg z repa lestvice

30. 11. 2022 - Rokometašice Velenja so na zadnji tekmi 5. kroga modre skupine v 1. ženski rokometni ligi dosegle pomembno zmago. Trgo ABC Izolo so odpravile z 28:15.
Več

Gorenjke v drugem polčasu do preobrata za zmago

30. 11. 2022 - Z zmago Save Kranja se je v sredo zaključil 5. krog v zeleni skupini 1. ženske rokometne lige. Gorenjke so bile s 27:24 boljše od ljubljanske Olimpije.
Več

Celjani znova nemočni proti rokometnim tekmecem iz Szegeda

30. 11. 2022 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 8. krogu skupinskega dela evropske lige prvakov izgubili proti madžarskemu Picku iz Szegeda z 28:36 (13:20). Celjska ekipa bo 7. decembra gostila norveški Elverum.
Več

Gorenje Velenje z zmago skočilo na vrh Lige NLB

30. 11. 2022 - V Ligi NLB je, vsaj začasno, prišlo do spremembe na vrhu lestvice. Slednjega je zavzelo Gorenje Velenje, ki je na uvodni tekmi 11. kroga v gosteh s 32:27 ugnalo do sedaj vodilno zasedbo trebanjskega Trima.
Več
28. 11. 2022

Celjani v sredo znova proti Pick Szegedu

28. 11. 2022 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so sredi minulega tedna proti tradicionalnim mednarodnim tekmecem iz Szegeda visoko izgubili s 27:36. V sredo jih čaka še drugi medsebojni dvoboj v skupinskem delu evropske lige prvakov proti madžarskemu rokometnemu velikanu, ki se bo v dvorani Zlatorog pričel ob 18.45.
Več
27. 11. 2022

70 golov na derbiju kroga v Celju, zmaga ostala doma

27. 11. 2022 - Na zadnji tekmi 10. kroga Lige NLB se je zmage razveselila zasedba Celja Pivovarne Laško. Ta je bila z 39:31 boljša od Rika Ribnice.
Več
26. 11. 2022

Vrhnika boljša od Logatca

26. 11. 2022 - Na sobotni tekmi 5. kroga zelene skupine v 1. ženski rokometni ligi so se po preobratu v zadnjih minutah zmage nad Zvezdo Logatcem razveselile Vrhničanke.
Več

Litijanke odščipnile točko tekmicam iz Celja

26. 11. 2022 - Sobota je v 1. ženski rokometni ligi prinesla prve tri tekme 5. kroga modre skupine. Za presenečenje so na domačem igrišču poskrbele Litijanke, ki so polčas proti tekmicam iz Celja dobile za dva zadetka, se v končnico podale s prav toliko zadetki zaostanka, na koncu pa iztržile neodločen izid 19:19.
Več

Slovenj Gradec v končnici strl tekmece

26. 11. 2022 - Na predzadnji tekmi 10. kroga Lige NLB so rokometaši Slovenj Gradca po ogorčenem boju ugnali tekmece iz Ivančne Gorice. Po zaslugi boljše igre in preobrata v zadnjih 13 minutah so se na koncu veselili zmage s 26:21.
Več
25. 11. 2022

Dolenjska prvoligaša nadaljujeta z uspešnimi nastopi

25. 11. 2022 - S štirimi tekmami se je v petek nadaljeval 10. krog Lige NLB. Zmag so se razveselile zasedbe Kopra, Trima Trebnjega, Krke in Gorenja Velenja. Preostali tekmi bosta na sporedu v soboto in nedeljo.