Show menu

Blogi - Feb 2018

27. 2. 2018

Krka z zmago proti Kopru 2013 v ligo za prvaka

27. 2. 2018 - Rokometaši Krke so na prvi tekmi zadnjega kola rednega dela Lige NLB z 29:26 premagali Koper 2013 in se uvrstili v ligo za prvaka, kamor so bili Primorci že uvrščeni.
Več
27. 2. 2018

Gorenje Velenje do visoke zmage proti Metalurgu

27. 2. 2018 - Velenjski rokometaši so na srečanju 15. kola Lige SEHA na domačem terenu gostili Metalurg in si z odlično predstavo že v prvem polčasu priigrali visoko zmago (37:25).
Več
27. 2. 2018

Poraz proti Romunkam in boj za 7. mesto

27. 2. 2018 - Slovenske rokometašice so na tekmi za razvrstitev od 5. do 8. mesta na svetovnem prvenstvu srednjih šol s 26:27 izgubile proti Romuniji in se bodo borile za končno sedmo mesto.
Več
27. 2. 2018

Predavanje Rokometni vratarji prihodnosti

27. 2. 2018 - Rokometni klub Olimpija bo v sodelovanju s trenerjem vratarjev in vratark Sanimirjem Radekom v soboto, 3. marca, ob 11.00 v Hali Tivoli organiziral predavanje Rokometni vratarji prihodnosti, ki je namenjeno trenerjem in vratarjem.
Več
27. 2. 2018

Poraz Slovenk v četrtfinalu SP za srednje šole

27. 2. 2018 - Slovenska ženska srednješolska ekipa je v četrtfinalu svetovnega prvenstva v Katarju s 17:29 izgubila proti Danski in se bo borila za končno 5. mesto.
Več
26. 2. 2018

Žalčanke na domačem terenu do nove zmage

26. 2. 2018 - Rokometašice iz Žalca so v 15. kolu 1. A DRL za ženske gostile rokometašice Ljubljane in zabeležile svojo sedmo zmago v tej sezoni (32:27).
Več
26. 2. 2018

Prvi poraz srednješolk v Katarju

26. 2. 2018 - Slovenska ženska srednješolska reprezentanca je v tretjem kolu prvega dela SP v Katarju z 20:23 izgubila proti Braziliji, a se vseeno uvrstila v četrtfinale.
Več
25. 2. 2018

Krimovke z gostovanja s točko

25. 2. 2018 - Krim Mercator je na tekmi 4. kola glavnega dela Lige prvakinj gostoval na Danskem, od koder pa se vrača z neodločenim rezultatom (24:24).
Več
24. 2. 2018

Riko Ribnica do nove zmage v Ligi NLB

24. 2. 2018 - Riko Ribnica je kolo pred koncem rednega dela Lige NLB gostila Trimo Trebnje in si po dobro odigranih uvodnih minutah drugega polčasa priigrala 14. zmago (32:29).
Več
24. 2. 2018

Celjani kljub zmagi brez napredovanja v Ligi prvakov

24. 2. 2018 - Celjski rokometaši so si na srečanju 13. kola Lige prvakov priigrali svojo tretjo zmago, tokrat so bili z 32:28 boljši od Aalborga. Vendar pa to ni bilo dovolj, da bi Celjani napredovali v osmino finala.