Show menu

Blogi - Sep 2020

30. 9. 2020

Vranješ z ekipo uspešno skozi kvalifikacije

30. 9. 2020 - V skupinskem delu Lige EHF, drugega najmočnejšega evropskega klubskega tekmovanja, bomo lahko spremljali oba slovenska reprezentančna trenerja. Po Urošu Zormanu, ki je do zgodovinskega uspeha popeljal trebanjski Trimo, je enako storil tudi Ljubomir Vranješ s švedskim Kristianstadtom.
Več
29. 9. 2020

Trebanjci v skupinskem delu Lige EHF!

29. 9. 2020 - Pred rokometaši trima Trebnjega je ena izmed najpomembnejših tekem te sezone, na kateri si lahko z zmago proti madžarskemu Balatonfurediju zagotovijo skupinski del Lige EHF ter velik uspeh kluba.
Več
29. 9. 2020

Celjani tudi z navijači proti Zarabčevemu Kielu

29. 9. 2020 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško pričakujejo THW Kiel, poleg tega pa se veselijo, da bodo na tribunah prvič v tej sezoni pozdravili omejeno število navijačev.
Več
28. 9. 2020

Okužbi s koronavirusom v Velenju in Zagorju

28. 9. 2020 - Novi koronavirus je, žal, zašel tudi v prvoligaške ekipe. Iz RK Gorenje Velenje in RŽK Zagorje so sporočili, da so testiranja v vsaki zasedbi potrdila okužbo s COVID-19 pri eni osebi.
Več
28. 9. 2020

Zarabec nemški superpokalni prvak

28. 9. 2020 - Aktualni nemški prvak iz Kiela je osvojil prvo lovoriko v novi sezoni. Na obračunu za nemški Superpokal je bil v Düsseldorfu z 28:24 boljši od Flensburga. Za Kiel je to jubilejni 10 superpokalni naslov, prvi po letu 2015.
Več
27. 9. 2020

Celjani svojo moč pokazali tudi v Dobovi

27. 9. 2020 - Aktualni slovenski rokometni prvaki iz Celja so tudi na tekmi 4. kroga Lige NLB pokazali svojo moč. Na nedeljskem gostovanju pri zasedbi Dobove, ki je prvič po prenovi zaigrala v domači dvorani, so slavili zmago s 37:22.
Več
26. 9. 2020

Ormožani nadigrali podprvake, Ljubljana do zgodovinske zmage

26. 9. 2020 - V soboto se bo nadaljeval 4. krog Lige NLB. Tekma med Urbanscape Loko in Gorenjem Velenjem je zaradi zdravstvenih težav v gostujoči ekipi prestavljena na kasnejši termin. Vsi ostali obračuni bodo odigrali po predvidenem sporedu.
Več
26. 9. 2020

Smonkarjeva rešetala gol Ptuja, Šoberlova zaklenila vrata Zagorja

26. 9. 2020 - V soboto so bile v 1. ženski rokometni ligi na sporedu tri tekme 4. kroga. Velenjčanke so po zaslugi Tjaše Smonkar, ki je v zadnjih devetih minutah dosegla pet izmed šestih golov svoje ekipe, ohranile celo kožo proti Ptuju (27.24), vratarka Neja Šoberl pa je z obrambami v zadnjih minutah pomagala Zagorju do uspeha v Kopru (30:29). Zmage so se z odličnim prvim polčasom na gostovanju v Litiji razveselile še Izoljanke.
Več
25. 9. 2020

Dolenjski derbi Trebanjcem, vijolični boljši v Ljubljani

25. 9. 2020 - Po štirih tekmah Lige NLB rokometaši Trima Trebnjega ostajajo pri polnem izkupičku. V petek so v domači dvorani na dolenjskem derbiju uspeli zajeziti novomeško Krko (32:27). Z zmago manj se lahko pohvalijo Mariborčani, ki so bili isti dan uspešni na Kodeljevem (32:25).
Več
25. 9. 2020

Ker ni rad tekel, je postal vratar

25. 9. 2020 - V 3. krogu Lige NLB se je moštvo Jeruzalema Ormoža vpisalo drugo zmago. Velik del zaslug zanjo so v Prlekiji pripisali šele 18-letnemu vratarju Alešu Zemljiču.