Show menu

Zgodovina SP

Nastopi kadetov na svetovnih prvenstvih

SP 2019 Severna Makedonija - 15. mesto

PRVI DEL, SKUPINA A (Skopje)

1. krog, 6. avgust:
SLOVENIJA : ČILE 35:30 (18:18)
Slovenija: Kljun 11, Blagotinšek 3, Šiško 4, Vujović, Grbić 4, Mustafić 2, S. Jovičič Slatinek 4, Tajnik, Drobež 1, E. Jovičič Slatinek 3, Jezernik, Juričan, Starc, Pipp 2, Hočevar, Rakita 1, trener Janez Klemenčič. 

2. krog, 8. avgust:
SAVDSKA ARABIJA : SLOVENIJA 22:30 (9:16)
Slovenija:
Kljun 7, Blagotinšek, Šiško 1, Vujović, Grbić 4, Mustafić 3, S. jovičič Slatinek 1, Tajnik, Drobež, E. Jovičič Slatinek 7, Jezernik 2, Juričan, Starc, Pipp 2, Hočevar 2, Rakita 1, trener Janez Klemenčič. 

3. krog, 9. avgust:
ŠPANIJA : SLOVENIJA 24:21 (10:7)
Slovenija:
Kljun 2, Blagotinšek 2, Šiško, Vujović, Grbić, Mustafić, S. Jovičič Slatinek 2, Tajnik 2, Drobež, E. Jovičič Slatinek 5, Jezernik 1, Juričan, Starc, Pipp 4, Hočevar 2, Rakita 1, trener Janez Klemenčič. 

4. krog, 11. avgust:
SLOVENIJA : HRVAŠKA 21:31 (11:16)
Slovenija:
Kljun, Blagotinšek 1, Vujović 1, Grbić, Mustafić 1, S. Jovičič Slatinek 8, Tajnik 2, Drobež 2, E. Jovičič Slatinek, Jezernik 4, Juričan, Pipp 1, Hočevar 1, Starc, trener Janez Klemenčič.

5. krog, 12. avgust:
SLOVENIJA : NORVEŠKA 24:34 (11:22)
Slovenija:
Blagotinšek, Šiško 1, Vujović, Grbić 1, Mustafić, S. Jovičič Slatinek, Tajnik 3, Drobež, E. Jovičič Slatinek, Jezernik 2, Juričan, Starc, Pipp 2, Hočevar 10, Rakita 6, trener Janez Klemenčič. 

KONČNICA (Skopje)

Osmina finala, 14. avgust:
EGIPT : SLOVENIJA 30:23 (16:8)
Slovenija:
Kljun 2, Blagotinšek 1, Šiško 5, Vujović 1, Grbić 3, Mustafić, S. Jovičič Slatinek 1, Tajnik 4, Drobež, E. Jovičič Slatinek, Jezernik 2, Juričan, Starc, Pipp 2, Hočevar 2, Rakita, trener Janez Klemenčič.

Tekma za 15. mesto, 15. avgust:
SLOVENIJA : TUNIZIJA 34:23 (20:11)
Slovenija:
Kljun, Blagotinšek, Šiško 3, Vujović, Grbić 1, Mustafić 7, S. Jovičič Slatinek 6, Tajnik 7, Drobež, Jezernik 1, Juričan, Starc, Pipp 1, Hočevar 3, Rakita 5, trener Janez Klemenčič. 

SP 2017 Gruzija - 13. mesto

PRVI DEL, SKUPINA D (Tbilisi)

1. krog, 8. avgust:
SLOVENIJA : TUNIZIJA 26:29 (13:15)
Slovenija: Ferjan, Žabić, Miličevič, Horžen 6, Horvat 6, Banfro 2, Rozman 2, Makuc 3, Pipp 2, Ozmec 1, Ma. Kotar, Mazej, Mi. Kotar 2, Gartner, Novak 2, Dobaj, trener: Janez Klemenčič.

2. krog, 9. avgust:
MEHIKA : SLOVENIJA 19:32 (10:15)
Slovenija: Ferjan, Žabič 3, Miličevič 1, Horžen 5, Horvat 2, Banfro 2, Rozman 2, Makuc 3, Pipp 2, Ozmec, Ma. Kotar 2, Mazej 2, Mi. Kotar 2, Gartner 1, Novak 5, Dobaj, trener: Janez Klemenčič.

3. krog, 11. avgust:
SLOVENIJA : RUSIJA 26:21 (14:9)
Slovenija: Ferjan, Žabić, Miličević, Horžen 2, Horvat 4, Banfro 1, Rozman 2, Makuc 4, Pipp 3, Ozmec 1, Ma. Kotar 2, Mazej, Mi. Kotar 1, Gartner 1, Novak 5, Dobaj, trener: Janez Klemenčič.

4. krog, 12. avgust:
SRBIJA : SLOVENIJA 23:36 (10:20)
Slovenija: Ferjan, Žabič 1, Miličevič, Horžen 6, Horvat 5, Banfro 1, Rozman 4, Makuc 2, Pipp 3, Ozmec 1, Ma. Kotar 2, Mazej 2, Mi. Kotar 1, Gartner 2, Novak 6, Dobaj, trener: Janez Klemenčič.

5. krog, 14. avgust:
SLOVENIJA : ŠPANIJA 22:30 (10:17)
Slovenija: Ferjan, Žabić, Miličević, Horžen 3, Horvat 1, Banfro, Rozman 4, Makuc 5, Pipp 1, Ozmec 1, Ma. Kotar, Mazej 1, Mi. Kotar, Gartner 2, Novak 4, Dobaj, trener: Janez Klemenčič.

KONČNICA (Tbilisi)

Osmina finala, 16. avgust:
SLOVENIJA : HRVAŠKA 25:29 (14:17)
Slovenija: Ferjan, Žabič, Miličević, Horžen 5, Horvat 4, Banfro, Rozman 5, Makuc 3, Pipp 2, Ozmec 1, Ma. Kotar 2, Mazej 1, Mi. Kotar, Gartner, Novak 2, Dobaj, trener: Janez Klemenčič.

Tekma za 13. mesto, 17. avgust:
EGIPT : SLOVENIJA 30:35 (15:18)
Slovenija: Ferjan, Žabič 1, Miličević, Horžen 2, Horvat 2, Banfro, Rozman 9, Makuc, Pipp 2, Ozmec 4, Ma. Kotar 4, Mazej 1, Mi. Kotar 2, Gartner 3, Novak 5, Dobaj, trener: Janez Klemenčič.

SP 2015 Rusija - 2. mesto

SP 2013 Madžarska - 8. mesto

SP 2011 Argentina - 9. mesto

Slovenija Srbija 27:27 (13:11)
Slovenija Hrvaška 24:26 (10:12)
Slovenija Bahrain 33:24 (18:11)
Slovenija Švedska 30:30 (16:15)
Slovenija Brazilija 32:27 (16:15)
Slovenija Argentina 32:29 (16:17)