Show menu

Kvalifikacije za Euro 2010

Med 7. in 19. decembrom 2010 bo na Danskem in Norveškem potekalo evropsko prvenstvo v rokometu za ženske, kamor so neposredno uvrščene Danke in Norvežanke. V sedmih kvalifikacijskih skupinah pa se ekipe borijo za preostalih 14 vstopnic. Tja se bosta uvrstili po prvi dve ekipi iz vsake skupine. Kvalifikacije potekajo med oktobrom 2009 in majem 2010. Opomba: vsi časi so lokalni, mesto igranja * - reprezentanca si je že zagotovila nastop na EP
Skupina 1 Tekme Zmaga Remi Poraz Gol razlika Točke
Ukrajina* 6 5 1 0 197:160 11
Romunija* 6 4 1 1 219:153 9
Švica 6 2 0 4 143:184 4
Portugalska 6 0 0 6 142:204 0
Datum Ura Domači Gosti Izid
14. 10. 2009 18.00 Ukrajina Švica 33:20 (19:06)
14. 10. 2009 19.00 Romunija Portugalska 37:23 (19:08)
17. 10. 2009 15.45 Švica Romunija 18:39 (07:20)
17. 10. 2009 17.15 Portugalska Ukrajina 31:36 (16:18)
31. 03. 2010 18.00 Ukrajina Romunija 27:27 (18:14)
31. 03. 2010 20.00 Švica Portugalska 28:25 (14:14)
03. 04. 2010 12.00 Romunija Ukrajina 35:36 (17:15)
03. 04. 2010 17.00 Portugalska Švica 17:27 (12:13)
26.05.2010 19.00 Portugalska Romunija 23:44 (12:20)
26.05.2010 19.30 Švica Ukrajina 24:33 (14:14)
29.05.2010 11.00 Romunija Švica 37:26 (18:11)
30.05.2010 17.00 Ukrajina Portugalska 32:23 (17:11)
Skupina 2 Tekme Zmaga Remi Poraz Gol razlika Točke
Madžarska* 6 6 0 0 174:134 12
Švedska* 6 4 0 2 167:128 8
Češka 6 2 0 4 152:158 4
Azerbajdžan 6 0 0 6 114:187 0
Datum Ura Domači Gosti Izid
15. 10. 2009 19.00 Madžarska Češka 24:20 (13:09)
15. 10. 2009 19.00 Švedska Azerbajdžan 31:11 (13:06)
18. 10. 2009 15.30 Češka Švedska 21:28 (09:12)
18. 10. 2009 15.00 Azerbajdžan Madžarska 15:31 (06:16)
31. 03. 2010 17.00 Azerbajdžan Češka 19:26 (08:10)
01. 04. 2010 19.00 Švedska Madžarska 26:27 (12:15)
04. 04. 2010 12.35 Madžarska Švedska 26:24 (16:10)
04. 04. 2010 14.45 Češka Azerbajdžan 37:25 (19:11)
26.05.2010 18.00 Češka Madžarska 23:31 (13:17)
26.05.2010 17.00 Azerbajdžan Švedska 18:27 (09:14)
30.05.2010 11.40 Madžarska Azerbajdžan 35:26 (19:12)
30.05.2010 17.30 Švedska Češka 31:25 (17:10)
Skupina 3 Tekme Zmaga Remi Poraz Gol razlika Točke
Francija* 6 6 0 0 191:124 12
Islandija* 6 3 0 3 166:146 6
Avstrija 6 3 0 3 150:145 6
Velika Britanija 6 0 0 6 104:196 0
Datum Ura Domači Gostje Izid
14. 10. 2009 19.30 Francija Islandija 32:23 (16:12)
14. 10. 2009 20.00 Avstrija Velika Britanija 30:20 (18:12)
17. 10. 2009 19.00 Velika Britanija Francija 16:42 (09:18)
18. 10. 2009 16.00 Islandija Avstrija 29:25 (19:10)
31. 03. 2010 19.30 Avstrija Francija 24:27 (14:12)
31. 03. 2010 19.00 Velika Britanija Islandija 16:27 (07:15)
04. 04. 2010 14.00 Islandija Velika Britanija 40:20 (22:09)
04. 04. 2010 16.45 Francija Avstrija 29:22 (16:09)
26.05.2010 20.15 Islandija Francija 24:27 (11:13)
26.05.2010 19.00 Velika Britanija Avstrija 17:23 (08:10)
30.05.2010 15.00 Francija Velika Britanija 34:15 (16:08)
29.05.2010 20.22 Avstrija Islandija 26:23 (12:12)
Skupina 4 Tekme Zmage Remi Poraz Gol razlika Točke
Nemčija* 6 6 0 0 205:129 12
Slovenija* 6 3 0 3 163:162 6
Belorusija 6 3 0 3 166:176 6
Italija 6 0 0 6 137:204 0
Datum Ura Domači Gosti Izid
14. 10. 2009 21.30 Belorusija Italija 32:23 (16:07)
14. 10. 2009 19.30 Nemčija Slovenija 27:17 (10:10)
17. 10. 2009 18.15 Slovenija Belorusija 30:21 (17:10)
18. 10. 2009 12.00 Italija Nemčija 19:33 (08:18)
31. 03. 2010 18.00 Belorusija Nemčija 26:30 (15:16)
01. 04. 2010 20.00 Italija Slovenija 26:28 (14:16)
04. 04. 2010 17.00 Nemčija Belorusija 35:24 (15:11)
04. 04. 2010 17.00 Slovenija Italija 34:22 (17:07)
26.05.2010 20.00 Slovenija Nemčija 24:35 (11:19)
26.05.2010 18.15 Italija Belorusija 28:32 (12:16)
30.05.2010 16.00 Nemčija Italija 45:19 (20:09)
30.05.2010 15.00 Belorusija Slovenija 31:30 (16:16)
Skupina 5 Tekme Zmaga Remi Poraz Gol razlika Točke
Španija* 6 6 0 0 181:128 12
Srbija* 6 4 0 2 179:142 8
Turčija 6 2 0 4 167:156 4
Grčija 6 0 0 6 101:202 0
Datum Ura Domači Gosti Izid
14. 10. 2009 19.00 Španija Turčija 30:26 (16:15)
14. 10. 2009 19.00 Srbija Grčija 45:18 (25:10)
18. 10. 2009 16.00 Grčija Španija 14:32 (08:13)
18. 10. 2009 18.00 Turčija Srbija 30:32 (14:17)
31. 03. 2010 18.00 Srbija Španija 20:21 (10:12)
31. 03. 2010 16.00 Grčija Turčija 14:27 (09:13)
04. 04. 2010 13.00 Španija Srbija 29:25 (15:12)
03. 04. 2010 19.00 Turčija Grčija 30:22 (17:13)
27.05.2010 19.00 Turčija Španija 27:30 (14:12)
26.05.2010 11.00 Grčija Srbija 17:29 (08:14)
30.05.2010 11.00 Španija Grčija 39:16 (16:05)
30.05.2010 20.00 Srbija Turčija 28:27 (15:15)
Skupina 6 Tekme Zmaga Remi Poraz Gol razlika Točke
Črna gora* 6 5 1 0 196:160 11
Rusija* 6 4 1 1 196:155 9
Slovaška 6 1 0 5 156:193 2
Poljska 6 1 0 5 151:191 2
Datum Ura Domači Gosti Izid
14. 10. 2009 17.00 Rusija Slovaška 33:26 (16:14)
14. 10. 2009 20.00 Poljska Črna gora 21:31 (10:14)
17. 10. 2009 17.30 Črna gora Rusija 28:28 (19:16)
18. 10. 2009 11.00 Slovaška Poljska 32:28 (16:14)
31. 03. 2010 18.00 Poljska Rusija 26:35 (15:15)
31. 03. 2010 18.00 Črna gora Slovaška 39:24 (18:12)
04. 04. 2010 17.00 Rusija Poljska 35:20 (17:11)
04. 04. 2010 11.00 Slovaška Črna gora 27:32 (11:17)
26.05.2010 18.00 Slovaška Rusija 24:37 (10:17)
26.05.2010 20.00 Črna gora Poljska 35:32 (17:15)
30.05.2010 17.00 Rusija Črna gora 28:31 (13:16)
30.05.2010 17.30 Poljska Slovaška 24:23 (11:13)
Skupina 7 Tekme Zmaga Remi Poraz Gol razlika Točke
Hrvaška* 6 5 0 1 191:138 10
Nizozemska* 6 3 2 1 161:146 8
Makedonija 6 2 2 2 157:153 6
Litva 6 0 0 6 131:203 0
Datum Ura Domači Gosti Izid
14. 10. 2009 20.30 Makedonija Litva 32:24 (17:10)
15. 10. 2009 18.00 Hrvaška Nizozemska 32:23 (19:11)
18. 10. 2009 15.00 Nizozemska Makedonija 20:20 (15:08)
18. 10. 2009 17.00 Litva Hrvaška 24:42 (13:20)
31. 03. 2010 18.00 Makedonija Hrvaška 21:26 (12:13)
31. 03. 2010 19.00 Litva Nizozemska 22:31 (12:15)
03. 04. 2010 18.00 Hrvaška Makedonija 36:23 (18:10)
04. 04. 2010 14.00 Nizozemska Litva 34:20 (17:09)
26.05.2010 20.00 Nizozemska Hrvaška 25:24 (09:14)
26.05.2010 19.00 Litva Makedonija 19:33 (09:18)
29.05.2010 14.15 Hrvaška Litva 31:22 (15:06)
30.05.2010 17.50 Makedonija Nizozemska 28:28 (12:14)

Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za oktober 2014!