Show menu

SPORED EP 2010

Na evropskem prvenstvu za ženske, ki ga od 7. do 19. decembra 2010 gostita Danska in Norveška, nastopa 16 reprezentanc. Razdeljene so v štiri predtekmovalne skupine s po štirimi ekipami, po končanem prvem delu (po sistemu vsak z vsakim) pa v nadaljnje tekmovanje napredujejo po tri najboljše. V drugem delu je dvanajst ekip razdeljenih v dve skupini s po šestimi: v polfinale napredujeta po dve najboljši iz vsake, tretjeuvrščeni pa igrata za končno peto mesto.

ZAKLJUČNI DEL:

FINALE:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
19. 12. 2010 17.00 Norveška Švedska 25:20 (10:11)

ZA TRETJE MESTO:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
19. 12. 2010 14.30 Danska Romunija 15:16 (07:09)

POLFINALE:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
18. 12. 2010 14.30 Romunija Švedska 23:25 (13:14)
18. 12. 2010 17.00 Danska Norveška 19:29 (10:14)

ZA PETO MESTO:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
18. 12. 2010 11.30 Črna gora Francija 19:23 (05:12)

GLAVNI DEL:

SKUPINA I - HERNING:

Reprezentanca Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Danska 5 4 0 1 132:110 8
Romunija 5 3 0 2 126:129 6
Črna gora 5 3 0 2 125:123 6
Rusija 5 2 0 3 129:124 4
Hrvaška 5 2 0 3 117:142 4
Španija 5 1 0 4 117:119 2

1. krog:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
13. 12. 2010 16.45 Španija Črna gora 20:22 (12:12)
13. 12. 2010 18.45 Romunija Hrvaška 31:22 (14:12)
13. 12. 2010 20.45 Danska Rusija 26:20 (11:10)

SKUPINA II - LILLEHAMMER:

Reprezentanca Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Švedska 5 4 0 1 127:103 8
Norveška 5 4 0 1 153:91 8
Francija 5 3 0 2 116:115 6
Nizozemska 5 2 0 3 104:115 4
Madžarska 5 2 0 3 98:128 4
Ukrajina 5 0 0 5 101:147 0

1. krog:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
12. 12. 2010 16.15 Nizozemska Francija 21:23 (10:13)
12. 12. 2010 18.15 Ukrajina Madžarska 25:26 (12:14)
12. 12. 2010 20.15 Švedska Norveška 24:19 (13:06)

PRVI DEL:

SKUPINA A - AALBORG:

Reprezentanca Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Danska 3 3 0 0 72:61 6
Romunija 3 2 0 1 92:79 4
Španija 3 1 0 2 71:75 2
Srbija 3 0 0 3 71:91 0

1. krog:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
07. 12. 2010 18.15 Španija Romunija 26:30 (10:15)
07. 12. 2010 20.45 Danska Srbija 25:20 (14:06)

SKUPINA B - AARHUS:

Reprezentanca Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Rusija 3 2 0 1 82:69 4
Črna gora 3 2 0 1 78:74 4
Hrvaška 3 2 0 1 88:83 4
Islandija 3 0 0 3 69:91 0

1. krog:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
07. 12. 2010 18.15 Črna gora Rusija 24:22 (10:15)
07. 12. 2010 20.15 Hrvaška Islandija 35:25 (19:12)

SKUPINA C - LARVIK:

Reprezentanca Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Švedska 3 3 0 0 85:68 6
Nizozemska 3 1 0 2 70:68 2
Ukrajina 3 1 0 2 71:81 2
Nemčija 3 1 0 2 78:87 2

1. krog:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
07. 12. 2010 17.45 Nemčija Švedska 25:27 (14:12)
07. 12. 2010 19.45 Ukrajina Nizozemska 13:25 (08:13)

SKUPINA D - LILLEHAMMER:

Reprezentanca Št. tekem Zmage Remiji Porazi Gol razlika Točke
Norveška 3 3 0 0 99:51 6
Madžarska 3 2 0 1 62:71 4
Francija 3 1 0 2 69:73 2
Slovenija 3 0 0 3 54:89 0

1. krog:

Datum Ura Reprezentanca 1 Reprezentanca 2 Izid
07. 12. 2010 18.15 Madžarska Slovenija 28:19 (16:10)
07. 12. 2010 20.15 Norveška Francija 33:22 (19:10)

Med petimi kandidati izberite Petrolovega rokometaša meseca za september 2014!