31. 1. 2009

Poziv za evidentiranje kandidatov

Rokometna zveza Slovenije želi evidentirati kandidate za mesto trenerja moških reprezentanc U-16 in U-14 ter ženske reprezentance U-14.

Pogoji, ki jih morajo izpolnjevati evidentirani kandidati so: vsaj 3. stopnja trenerske usposobljenosti (višji trener rokometa ali udeležba na usposabljanju ali izobraževanju v programih za 3. ali višjo stopnjo trenerske usposobljenosti oziroma izobrazbe), 5 let trenerskih izkušenj (dokazilo kluba ali športnega društva), državljanstvo Republike Slovenije.

Na osnovi ocene Strokovnega sveta bo opravljen ožji izbor kandidatov, ki bodo povabljeni, da svoj program in vizijo osebno predstavijo. Vsi kandidati morajo dokazila  poslati po pošti na naslov: Rokometna zveza Slovenije, Leskoškova cesta 9e, p.p. 535, 1000 Ljubljana ali po e-mailu: office@rokometna-zveza.si najkasneje do torka, 10. februarja 2009.

Evidentiranje kandidatov