2. 2. 2009

Vabilo na novinarsko konferenco v torek, 3. februarja 2009

V torek, 3. februarja 2009 ob 13. uri, bo novinarska konferenca o predstavitvi projekta 4. Evropsko univerzitetno prvenstvo v rokometu, ki bo potekalo med 15. in 21. junijem 2009 v Ljubljani.

Tekmovanje organizira Športna zveza Univerze v Ljubljani (ŠZUL). Pri izvedbi tekmovanja ji bosta priskočila na pomoč Mestna občina Ljubljana (MOL) in Rokometna zveza Slovenije (RZS).

V ta namen bodo predstojniki omenjenih institucij (prof. dr. Andreja Kocijančič - ŠZUL, g. Zoran Janković - MOL in g. Franjo Bobinac - RZS) po novinarski konferenci podpisali dogovor o sodelovanju na projektu 4. Evropsko univerzitetno prvenstvo v rokometu.

Na novinarski konferenci bo predstavljeno tudi strokovno vodstvo obeh ekip (selektorja moške in ženske univerzitetne rokometne reprezentance Univerze v Ljubljani g. Slavko Ivezič in dr. Marta Bon) ter njunih tekmovalnih ciljev.

Dogodek bo potekal v prostorih Univerze v Ljubljani, Vogalna soba (1. nadstropje - desno), Kongresni trg 12.