9. 4. 2010

Razpis za izbor organizatorjev zaključnih turnirjev v mini rokometu

Za zaključek letošnjega projekta "Rokomet moja igra" Rokometna zveza Slovenije razpisuje pogoje za soorganizacijo zaključnega turnirja v mini rokometu za dečke in deklice.

Lansko šolsko leto se je tekmovanje v mini rokometu zaključilo s finalnim turnirjem v koprski dvorani Bonifika, kjer se je zbralo 40 ekip, 24 ekip dečkov in 16 ekip deklic. Poleg napetih tekem in številnih animacij je bila rdeča nit dogodka Fair play, s čemer želimo nadaljevati tudi letos. Da bo turnir dosegel še več otrok in rokometašev in rokometašic, bosta letos potekala ločena turnirja za dečke in deklice, izpeljana pa bosta v mesecu maju. Soorganizator bo izbran s spodnjim razpisom.

V prilogi so navedeni kriteriji, ki jih mora izpolnjevati kandidat za organizacijo. Vsi zainteresirani nam pošljite prijavo, najkasneje do srede, 14. aprila 2010, na e-mail naslov pecovnik@rokometna-zveza.si.

Razpisni pogoji