19. 11. 2010

Tekma Loka - Cimos Koper brez zmagovalca, dvoboj z dna lestvice dobili Korošci

V desetem krogu v prvi slovenski ligi za moške sta se Loka in Cimos razšla z neodločenim izidom (26:26). Dvoboj zadnjeuvrščenih klubov Slovenj Gradec - Šmartno Herz FB se je končal z zmago Korošcev z 29:25.

Tekma v Škofji Loki je imela dramatično končnico, v kateri so domači rokometaši odščipnili točki favoriziranim Primorcem. V 55. minuti je bil izid izenačen (24:24), nato pa so Koprčani dosegli dva zadetka zapored in tri minute pred koncem povedli s 26:24. Ko je že kazalo, da bo Cimos osvojil obe točki, je Loka v 58. minuti najprej zmanjšala na 25:26, na začetku predzadnje pa izenačila (26:26). Do konca nobeno moštvo ni več zadelo nasprotnikovega gola, Škofjeločani pa so po zmagi proti Celju Pivovarni Laško (30:27) na domačem igrišču odvzeli točko še enemu favoritu.

1. SRL ZA MOŠKE, 10. KROG:

Sreda, 17. novembra 2010:

Slovan - Ribnica Riko hiše 34:31 (17:15; Koloper, Skušek in Božović po 7; Abrahamsberg 6)

Maribor Branik - Trimo Trebnje 27:22 (13:12; Batinović 6, Oštir 5; Paladin 7, Sušin in Zarabec po 4)

Petek, 19. novembra 2010:

Slovenj Gradec - Šmartno Herz Factor banka 29:25 (12:11; Šavc in Mujanovič po 7; Kogovšek in Josič po 5)

Loka - Cimos Koper 26:26 (14:15; Dolenec 7, Svetelšek, Jamnik in Šibanc po 4; Krivokapić 9, Skube 6)