3. 12. 2012

Poziv za evidentiranje kandidatov za trenerja ženske kadetske reprezentance Slovenije

Rokometna zveza Slovenije evidentira kandidate in kandidatke za mesto trenerja ženske kadetske reprezentance (U-17). V nadaljevanju so opisani pogoji, ki jih morajo izpolnjevati evidentirani kandidati/kandidatke.

Kandidatke/kandidati morajo izpolnjevati pogoje, ki jih predložijo kot dokazilo k prijavi:

*vsaj 3. stopnja trenerske usposobljenosti (višji trener rokometa ali udeležba na usposabljanju ali izobraževanju v programih za 3. ali višjo stopnjo trenerske usposobljenosti oziroma izobrazbe)

*5 let trenerskih izkušenj (dokazilo kluba ali športnega društva)

*državljanstvo Republike Slovenije.

Kandidatke/kandidati vsem dokazilom priložijo še štiriletni program in vizijo dela z reprezentanco te starostne kategorije – kadetinje (kandidatka/kandidat bo deloval kot trener iste starostne kategorije za dobo štirih let).

Na osnovi ocene Strokovnega odbora bo opravljen ožji izbor kandidatk/kandidatov, ki bodo povabljeni, da svoj program in vizijo predstavijo.

Kandidatke/kandidati morajo dokazila poslati po pošti na naslov: Rokometna zveza Slovenije, Leskoškova cesta 9e, p. p. 535, 1000 Ljubljana ali po emailu:  office@rokometna-zveza.si  najkasneje do ponedeljka, 10. decembra 2012.