22. 11. 2014

Herz Šmartno – Cerklje 32:22 (20:8)

Herz Šmartno – Cerklje 32:22  (20:8)

Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt, 200 gledalcev, sodnika: Colnar in Šebek.

Herz Šmartno: Tom Virant (4 obrambe), Ribarič 2, Gradišek 3, Urban Poglajen 1, Bahovec 1, Tilen Virant 2, Šmejc 3, Luka Poglajen 3, Muratovič (12 obramb), Cestnik 1, Sadar, Bučar 2, Avsec 4, Močnik 7, Kukovica (1 obramba), Kus 3. Trener: Jaka Keše.

Cerklje: Miščevič (2 obrambi), Zlatnar, Žunič, Fajon 1, Česen 1, Stare 1, Setnikar 4, Grega Slak 2, Aleš Slak (5 obramb), Marojevič 1, Demšar 1, Stanonik 6, Matičič 2, Ravnikar 3. Trener: Roman Šimon.

Sedemmetrovke: Herz Šmartno 7 (5), Cerklje 7 (5).

Izključitve: Herz Šmartno 2, Cerklje 6 minut.

Domača ekipa je upravičila vlogo favorita in tekmo začela silovito. Gostujoči trener je moral v 6. minuti vzeti že prvo minuto odmora, saj je bilo na semaforju 5:0 za Herz Šmartno. Tudi po tej prekinitvi je bila slika podobna, kmalu je bilo na semaforju že 12:2. Domači trener je nato že posegel po prvih zamenjavah, katere so še vedno držale visok ritem. V prvem polčasu je blestel vratar Muratovič, ki je zbral skupno 12 obramb. V drugem delu so dobili več priložnosti tudi ostali igralci, ki so pokazali nekaj dobrih potez. Na koncu zmaga za 10 zadetkov razlike in zasluženi novi dve točki.