13. 12. 2016

Nagradna igra »Rokomet – moja igra!«

V sklopu projekta »Rokomet – moja igra!« vas vabimo k sodelovanju v nagradni igri. Nagradna igra je namenjena osnovnošolski populaciji. Z željo po spodbujanju domišljije in ustvarjalnosti otrok pri spoznavanju in navduševanju nad rokometno igro, bomo nagradili tri najbolj kreativne izdelke. Tema nagradne igre je Evropsko rokometno prvenstvo za ženske, na katerem so sodelovale tudi naše reprezentantke.

Izdelke, ki jih bodo ustvarili otroci in so kakorkoli povezani s tematiko rokometne igre, lahko so to pesmi, zgodbe, ilustracije, recepti, fotografije, lutke ali katerekoli druge ideje in unikatne stvaritve, nam pošljite na naslov Rokometna zveza Slovenije, Leskoškova 9 e, 1000 Ljubljana, ali po elektronski pošti mateja.kavcic@rokometna-zveza.si. Sodelujete lahko kot posameznik, par ali skupina. Če vaš izdelek ni primeren za pošiljanje po navadni pošti, ga lahko dostavite na sedež Rokometne zveze Slovenije. Upoštevali bomo vse prispele izdelke, ki bodo poslani do 19. decembra 2016 do 15.00 in so njihovi avtorji mlajši od 15 let. Tričlanska komisija bo soglasno izbrala tri srečneže, ki bodo prejeli podpisan dres ali hlačke ali žogo in znojnik ženske slovenske reprezentance.

Vabljeni k sodelovanju!