18. 11. 2020

Rokometni sodniki iščejo okrepitve

Slovenski rokometni sodniki v svoje vrste vabijo nove člane. Komisija za sojenje pri Rokometni zvezi Slovenije bo organizirala brezplačni spletni seminar, na katerem boste prijavljeni kandidati in kandidatke dobili odlično priložnost, da bolje spoznate delo rokometnega sodnika in se pobližje spoznate s pravili igre.

Večina tekmovanj je trenutno resda prekinjenih, a ko bomo trenutno zdravstveno situacijo skupaj uspešno prebrodili, se bodo s polno paro naprej odvijala tudi rokometna tekmovanja. Na njih brez sodnikov seveda ne gre. Sedaj ti sodniška komisija ponuja priložnost, da tudi ti postaneš del tekem, morda nekoč tudi na najvišji evropski in svetovni ravni.

Spletni seminar bo na sporedu v soboto, 28. novembra, z začetkom ob 9.30. Izobraževanje bo potekalo preko platforme Microsoft Teams.

Vsi zainteresirani kandidati in kandidatke se morajo na spletni seminar prijaviti do srede, 25. novembra in sicer na spodnji povezavi.

Za vsa dodatna vprašanja in informacije so vam slovenski rokometni sodniki na voljo na sojenje@rokometna-zveza.si.