16. 11. 2021

Poziv za evidentiranje kandidatov za trenerje mlajših reprezentanc Slovenije

Rokometna zveza Slovenije poziva k evidentiranju kandidatk/ov za mesto trenerke/ja ženske mladinske reprezentance (U-19) in ženske reprezentance mlajših kadetinj (U-15).

Kandidatke/kandidati morajo izpolnjevati naslednje pogoje, ki jih predložijo kot dokazilo k prijavi:

• vsaj 3. stopnja trenerske usposobljenosti oz. strokovni delavec 2
  • 5 let trenerskih izkušenj (dokazilo kluba ali športnega društva)
  • državljanstvo Republike Slovenije.

Kandidatke/kandidati vsem dokazilom priložijo še štiriletni program oz. vizijo dela z reprezentanco te starostne kategorije – (kandidatka/kandidat bo deloval kot trener iste starostne kategorije za dobo štirih let) ter svoj življenjepis.

Na osnovi ocene Strokovnega sveta RZS bo opravljen ožji izbor kandidatk/kandidatov, ki bodo povabljeni, da predstavijo svoj program oz. vizijo.

Kandidatke/kandidati morajo prijavo poslati po pošti na naslov: Rokometna zveze Slovenije, Leskoškova cesta 9e, 1000 Ljubljana ali na elektronski naslov: office@rokometna-zveza.si, najkasneje do srede, 01.12.2021.