20. 7. 2022

The Nutrition se pridružuje slovenski rokometni družini

THE Nutrition je prepoznavna slovenska blagovna znamka športne prehrane z več kot 10-letno tradicijo. V tem poletju je združila moči z Rokometno zvezo Slovenije in na poti do rezultatov že začela pomagati mlajšim reprezentančnim starostnim selekcijam.

Podjetje THE Nutrition je bilo ustanovljeno leta 2006. Od konkurence se je že na začetku razlikovalo po tem, da ni bilo zgolj uvoznik drugih blagovnih znamk, ampak se je lotilo razvoja lastne blagovne znamke. V vseh teh letih je blagovna znamka rastla in postala sinonim za kakovost ne samo v Sloveniji, ampak tudi izven naših meja.

Kakovost izdelkov in zadovoljstvo strank je prioriteta podjetja THE Nutrition. Vsi proizvodi njegove blagovne znamke so plod slovenskega znanja in razvoja ter proizvedeni v Sloveniji pod strogimi standardi kakovosti EU. Rokometna zveza Slovenije in novi srebrni sponzor si delita tudi iste vrednote, saj opozarjata na pomembnost telesne aktivnosti ter zdravega prehranjevanja.