15. 11. 2022

V slovo: Ula Kos

V ponedeljek smo na Rokometni zvezi Slovenije z veliko žalostjo v srcu sprejeli vest, da nas je mnogo prezgodaj zapustila 17-letna rokometašice celjskega kluba Z'dežele Ula Kos.

"Dekle z veliko pozitivne energije, srčnosti in posvečenosti športu. Ni besed, ki bi omilile bolečino, ki jo čuti njena družina ob izgubi ljubljene hčerke. Pogrešali jo bomo," so v slovo zapisali pri njenem matičnem klubu.

Ula je bila zavezana športu. Njene rokometne veščine niso ostale neopažene, saj je bila v preteklih letih kandidatka za nastop v reprezentancah slovenskih mlajših starostnih selekcij. Kljub mladosti je bila že del celjske članske ekipe.

Družini in vsem bližnjim Rokometna zveza Slovenije izreka iskreno sožalje. Ula, počivaj v miru!