18. 11. 2022

Štiri Slovenke med kandidatkami za najboljšo postavo EP

Evropska rokometna zveza je objavila seznam kandidatk za najboljšo postavo letošnjega evropskega prvenstva. Med njimi najdemo tudi štiri slovenske rokometašice, ki so navduševale številne navijače - Tamara Mavsar, Natašo Ljepoja, Ano Gros in Elizabeth Omoregie.

Za vsako izmed sedmih igralnih mest ter posebno kategorijo za najboljšo obrambno igralko je bilo v ožji izbor določenih šest posameznic. Mavsarjeva je med kandidatkami za najboljšo levokrilno igralko, Ljepoja za krožno napadalko, Grosova za najboljšo desno zunanjo, Omoregieva pa za srednjo zunanjo rokometašico.

Glasovanje je mogoče preko mobilne aplikacije evropske rokometne zveze, ki je dostopna TUKAJ. Glasovanje je mogoče do te sobote do 23.59.