Show menu

Novice - Dec 2009

20. 12. 2009

Danes opolnoči se končuje akcija - Izberite NAJBOLJŠIH 14 SLOVENSKIH ROKOMETAŠEV IN ROKOMETAŠIC VSEH ČASOV ter sodelujte v nagradnem žrebanju!

20. 12. 2009 - Rokometna zveza Slovenije in športni časnik Ekipa sta 4. decembra začela z veliko rokometno akcijo - izbiro 14 najboljših slovenskih rokometašev in rokometašic vseh časov! Poleg dosedanjih selektorjev moških in ženskih članskih reprezentanc lahko sodelujete tudi vi, med tistimi, ki boste glasovali, pa bo žreb razdelil tudi pet zelo mamljivih praktičnih nagrad! Vabljeni k sodelovanju - prispevajte svoj delež k izbiri najboljših vseh časov!
16. 12. 2009

Zoran Lubej ne bo več nosil dresa hrvaškega prvaka Zagreba

16. 12. 2009 - Slovenski krožni napadalec in član slovenske moške rokometne reprezentance Zoran Lubej ni izpolnil pričakovanj hrvaškega prvaka Zagreba, zato bo slednjega zapustil. Tako poročajo hrvaški mediji.
16. 12. 2009

Trener Tone Tiselj zapušča celjski klub

16. 12. 2009 - Na trenerski klopi rokometnega kluba Celje Pivovarno Laško je prišlo do (ne)pričakovane spremembe. Na današnji seji upravnega odbora celjskega kluba so se seznanili s prekinitvijo pogodbe s trenerjem prvega moštva Tonetom Tisljem, ki bo igralce vodil samo še na zadnjih dveh tekmah v letošnjem letu.
15. 12. 2009

Polfinalna pokalna para sta Celje Celjske mesnine – Krim Mercator in Krka – Olimpija

15. 12. 2009 - Na sedežu RZS so danes izžrebali polfinalna para zaključnega turnirja pokala Slovenije za ženske. Na tekmovanju, ki bo 27. in 28. marca 2010 (organizator bo znan sredi januarja), sta para polfinala Celje Celjske mesnine – Krim Mercator in Krka – Olimpija.

S seznama kandidatov za EP odpadel Vran

15. 12. 2009 - Do danes opoldne je morala RZS na sedež evropske zveze (EHF) na Dunaju dostaviti seznam 28 igralcev, ki imajo pravico nastopa na EP 2010 v Avstriji. Selektor Zvonimir Serdarušić je kot zadnjega s seznama črtal Jureta Vrana, vratarja Slovana.
15. 12. 2009

Ženska članska reprezentanca se bo dva ponedeljka zapored zbrala za trening v Ljubljani

15. 12. 2009 - Ženska članska rokometna reprezentanca Slovenije bo v sklopu priprav za naslednji kvalifikacijski cikel za nastop na evropskem prvenstvu na Norveškem in Danskem opravila dve enodnevni akciji v mesecu decembru. Reprezentanca se bo zbrala v Ljubljani 21. in 28. decembra.
14. 12. 2009

Reprezentanti v Celju opravili trening

14. 12. 2009 - Moška članska rokometna reprezentanca je v dvorani Zlatorog opravila še z enim ponedeljkovim treningom v sklopu priprav na evropsko prvenstvo januarja leta 2010 v Avstriji. Danes so nekaj težav povzročale poškodbe, zato si je članska reprezentanca pomagala z mladinsko, ki se je prav tako danes zbrala v Celju.
14. 12. 2009

Selektor Zvonimir Serdarušić objavil seznam kandidatov za evropsko prvenstvo v Avstriji

14. 12. 2009 - Zvonimir Serdarušić, selektor moške članske reprezentance Slovenije, je na današnji novinarski konferenci predstavil seznam 30 kandidatov za nastop na januarskem EP v Avstriji. Do jutri do 12. ure mora RZS na sedež EHF poslati seznam 28 igralcev s pravico nastopa na Euru 2010, poleg poškodovanega Davida Razgorja pa bo z njega odpadel še en vratar.
12. 12. 2009

V rubriki "INTERVJU" gostuje Branka Zec

12. 12. 2009 - V našem kotičku z intervjuji tokrat gostuje 23-letna reprezentančna vratarka in članica RK Olimpija. Branka Zec je tista, ki vselej skrbi za dobro voljo in pozitivno razmišljanje. Ob vseh težavah, ki se v tej sezoni dogajajo v ljubljanskem klubu, še vedno ni izgubila upanja. Poleg tega se zdi, da se počasi odpirajo tudi vrata ženski reprezentanci, kar jo še posebej razveseljuje. Vabljeni k zanimivemu branju!
12. 12. 2009

Branka Zec: Kar te ne ubije, te okrepi