Show menu

31. 8. 2009 -
30. 8. 2009

Intervju z Alešem Pajovičem

30. 8. 2009 - Aleš Pajovič je brez dvoma ena najpomembnejših okrepitev rokometnega kluba Celje Pivovarna Laško. Zdaj že nekdanji igralec španskega Ciudada Reala je v intervjuju za spletno stran RZS spregovoril o razlogih za vrnitev v Celje, klubskih ciljih in pričakovanjih na slovenskem in evropskem rokometnem prizorišču v letošnji sezoni, poškodbi roke, vzdušju v moštvu...
30. 8. 2009

V rubriki INTERVJU tokrat gostuje Aleš Pajovič, rokometaš Celja Pivovarne Laško

30. 8. 2009 - Tokratni gost v rubriki INTERVJU je Aleš Pajovič, rokometaš Celja Pivovarne Laško in slovenski reprezentant. V pogovoru s 30-letnim Celjanom si lahko preberete, zakaj se je vrnil v matični klub, kaj pričakuje na igriščih doma in v Evropi, kdaj se bo po poškodbi roke vrnil na igrišče, kakšno je vzdušje v celjskem moštvu in kdaj se bo zaradi številnih prihodov in odhodov lahko uigralo... Vabljeni k zanimivemu branju!
28. 8. 2009

Szandra Zacsik noče priti na Galjevico

28. 8. 2009 - Čeprav je drugostopenjska arbitraža pri Evropski rokometni zvezi (EHF ) v sporu med madžarskim Ferencvarošem in Krimom Mercatorjem sklenila, da je Szandra Zacsik igralka kluba z Galjevice, je zdaj prišlo do nepričakovanega preobrata. 19-letna igralka je namreč slovenski klub obvestila, da nikakor noče priti v Ljubljano.
28. 8. 2009

Rokometaši Cimosa iz Kopra z novimi močmi po prvi naslov državnih prvakov Slovenije

28. 8. 2009 - V rokometnem kolektivu iz Kopra, kjer so minulo sezono v Sloveniji pobrali dve lovoriki – pokalno in superpokalno – ter pristali na drugem mestu v državnem prvenstvu, so pred sezono 2009/10 opravili precej zamenjav v igralskem kadru. Ambicije primorskega kluba pa so seveda podobne kot v preteklosti – zelo visoke.
27. 8. 2009

V sredo žreb parov za Pokal Pivovarne Union

27. 8. 2009 - Obveščamo vas, da bo v sredo, 2. septembra, ob 10. uri na sedežu Rokometne zveze Slovenije v Ljubljani žrebanje parov šestnajstine finala Pokala Pivovarne Union za moške.
27. 8. 2009

Celjski rokometaši želijo obe slovenski lovoriki

27. 8. 2009 - Vrnitev obeh domačih lovorik (državno prvenstvo in pokal Slovenije) ter pustiti čim močnejši pečat v Evropi – takšni so cilji rokometnega kluba Celje Pivovarna Laško. Celjani so na novinarski konferenci predstavili tudi celoten igralski kader (vključno z okrepitvami) za prihajajočo tekmovalno sezono 2009/10, v kateri bo rumeno-zeleni dres nosilo kar deset novincev.
26. 8. 2009

Na rokometnem kampu v letovišču Pacug kar 120 mladih rokometašev in rokometašic

26. 8. 2009 - Od ponedeljka naprej slovensko obmorsko letovišče Pacug gosti tretji rokometni kamp. V tednu dni se bo na kampu izmenjalo 120 rokometašev in rokometašic, starih 12 in 13 let, iz večine slovenskih rokometnih klubov.
26. 8. 2009

Pivovarna Union je prevzela pokroviteljstvo nad pokalom Slovenije za moške

26. 8. 2009 - Poleg slovenskega državnega prvenstva je boj za pokalno lovoriko Slovenije zvezda stalnica v slovenskem rokometnem prostoru. Pokroviteljstvo nad tem prestižnim tekmovanjem je prevzela ljubljanska Pivovarna Union, zato se bodo moštva od sredine septembra naprej borila za Pokal Pivovarne Union.
25. 8. 2009

Začetek sezone s superpokalom v Mariboru

25. 8. 2009 - Začetek rokometne sezone v moškem tekmovanju bo naznanil turnir za slovenski superpokal, ki ga bo letos gostil Maribor. Na njem bodo nastopili: Gorenje (državni prvak), Cimos Koper (pokalni prvak in slovenski podprvak), Trimo Trebnje (tretji v državnem prvenstvu) in Slovan (posebno povabilo namesto Celja PL, peti v državnem prvenstvu).