Show menu

Novice - Feb 2010

10. 2. 2010

S pravilnim odgovorom in srečo pri žrebanju do brezplačne sobotne vstopnice za Bonifiko

10. 2. 2010 - Rokometaši Cimosa se bodo v osmini finala evropskega pokala pokalnih zmagovalcev pomerili z moštvom Granollersa. Prva tekma bo v soboto, 13. februarja 2010, ob 19. uri v dvorani Bonifika v Kopru, s pravilnim odgovorom in srečo pri žrebanju pa si jo lahko ogledate – brezplačno!
10. 2. 2010

V rubriki "NAGRADNA IGRA" pet brezplačnih vstopnic za tekmo Celje PL - Tatran Prešov

10. 2. 2010 - V osmini finala evropskega pokala EHF se bodo rokometaši Celja Pivovarne Laško pomerili s slovaškim moštvom Tatran Prešov. Tekma bo v soboto, 13. februarja 2010, ob 17. uri v dvorani Zlatorog v Celju, prav vi pa ste lahko med tistimi petimi srečneži (srečnicami), ki si bodo slovensko-slovaški dvoboj ogledali "v živo" - in to brezplačno!
17. 11. 2009

V rubriki "NAGRADNA IGRA" pet brezplačnih vstopnic za ogled Cimosove evropske tekme

17. 11. 2009 - Na spletni strani RZS vam v zdaj že tradicionalni rubriki postavljamo novo nagradno vprašanje. S pravilnim odgovorom in kančkom sreče pri žrebanju lahko dobite mamljivo nagrado - brezplačno vstopnico za ogled sobotne tekme Cimos Koper - Ferencvaros v tretjem krogu evropskega pokala pokalnih zmagovalcev. Koprski klub podarja kar pet brezplačnih vstopnic!
10. 2. 2010

V soboto na Kodeljevem proti Leipzigu popravni izpit za rokometašice Krima Mercatorja

10. 2. 2010 - Po tesnem porazu proti Györiju na Madžarskem (23:25) v prvem krogu glavnega dela v evropski ligi prvakinj bodo imele rokometašice Krima Mercatorja že v soboto ob 16.30 priložnost za popravni izpit. V dvorano na Kodeljevem (vstop prost) namreč prihaja nemški klub Leipzig.
7. 2. 2010

Čupić poskrbel za rekorden dosežek, Kokšarov preprečil poraz ob Serdarušićevem debiju

7. 2. 2010 - Za rekorden dosežek na tekmah slovenske lige je na sobotni tekmi Gorenje Velenje – Slovan (39:30) poskrbel domači igralec Ivan Čupić. Hrvaški reprezentant je namreč proti ljubljanskemu klubu dosegel neverjetnih 19 zadetkov!
6. 2. 2010

Rokometašice Krima Mercatorja so glavni del lige prvakinj začele s porazom na Madžarskem

6. 2. 2010 - V prvem krogu glavnega dela v evropski ligi prvakinj so rokometašice Krima Mercatorja gostovale na Madžarskem. Potem ko so na začetku drugega polčasa proti Györiju vodile že s šestimi zadetki prednosti (17:11), so na koncu ostale praznih rok in izgubile s 23:25 (14:11).
6. 2. 2010

Trenerka Marta Bon: To je bila doslej najboljša Krimova igra v obrambi

6. 2. 2010 - Kljub porazu na Madžarskem rokometašice Krima Mercatorja niso razočarale. S predstavo svojih igralk v obrambi proti lanskim finalistkam lige prvakinj je bila zadovoljna tudi trenerka Marta Bon.
4. 2. 2010

Evropska rokometna zveza predstavila klubski lestvici za prihodnjo sezono

4. 2. 2010 - Izvršni odbor Evropske rokometne zveze je predstavil novo klubsko lestvico za sezono 2010/11. Slovenija bo imela tako v moški kot ženski konkurenci le enega predstavnika med elito. Glede na dosežke moških klubov v zadnjih treh sezonah Slovenija ostaja na sedem mestu, medtem ko je pri ženskah nazadovala.
4. 2. 2010

V Gorišnici so se zbrali kandidati za moško reprezentanco letnika 1994

4. 2. 2010 - V torek, 2. februarja, so se v športni dvorani v Gorišnici zbrali kandidati za reprezentanco letnika 1994 s področja vzhod. Trener Saša Praprotnik, ki nadaljuje s selekcioniranjem te generacije (dečke je prevzel od trenerja Marjana Potokarja) je na trening povabil 24 igralcev.
3. 2. 2010

Gajič sporazumno prekinil z Zagrebom

3. 2. 2010 - Dragan Gajič, slovenski rokometni reprezentant in desnokrilni igralec, je sporazumno prekinil sodelovanje s hrvaškim prvakom Zagrebom. Do konca sezone naj bi treniral in igral v celjskem klubu, s katerim je že pred časom podpisal pogodbo za naslednjo sezono.