Show menu

Novice - Sep 2010

21. 9. 2010

Začetek 18. sezone v evropski ligi prvakov

21. 9. 2010 - S tekmama St. Petersburg – Bosna Sarajevo in Ciudad Real – Flensburg v skupini D se v sredo, 22. septembra, začenja že 18. sezona v evropski ligi prvakov. Med 24 klubi iz 15 držav bodo slovenske barve branili rokometaši Celja Pivovarne Laško, naslov evropskega prvaka pa Kiel.
21. 9. 2010

Ženska članska reprezentanca na pripravah v Podčetrtku, od petka do nedelje nastop na mednarodnem turnirju na Hrvaškem

21. 9. 2010 - V okviru priprav na decembrsko evropsko prvenstvo na Danskem in Norveškem se je ženska članska reprezentanca Slovenije zbrala na pripravah v Podčetrtku. Tam bo ostala do četrtka, nato pa potuje v Osijek na Hrvaško, kjer jo od petka do nedelje čaka nastop na mednarodnem turnirju Croatia Cup.
20. 9. 2010

Razpisa za usposabljanje za trenerja pripravnika (1. stopnja) in trenerja rokometa (2. stopnja)

20. 9. 2010 - Združenje rokometnih trenerjev Slovenije (ZRTS) posreduje razpisa za usposabljanje za naziva trener pripravnik (1. stopnja) in trener rokometa (2. stopnja). Usposabljanje je brezplačno zaradi sofinanciranja Evropskega socialnega sklada EU in Ministrstva za šolstvo in šport Republike Slovenije.
3. 9. 2010

V Ljubljani strokovni seminar sodnikov, kontrolorjev in delegatov ZDRSS za sezono 2010/11

3. 9. 2010 - Na Fakulteti za šport v Ljubljani bo v soboto, 4. septembra, od 9. ure dalje strokovni seminar sodnikov, kontrolorjev in delegatov ZDRSS (Zveze društev rokometnih sodnikov Slovenije). Namenjen je vsem tistim, ki so na listah državnih lig za tekmovalno sezono 2010/11.
20. 9. 2010

Celjski klub se je z izjavo za javnost odzval na kazen za trenerja Zvonimirja Serdarušića

20. 9. 2010 - Zaradi rdečega kartona, ki ga je dobil na tekmi proti Trimu v Trebnjem, je disciplinski sodnik 1. SRL za moške Branko Celar kaznoval Zvonimirja Serdarušića, trenerja Celja Pivovarne Laško, z enomesečno prepovedjo opravljanja funkcije. Danes se je na izrečeno kazen z izjavo za javnost, ki jo objavljamo v celoti, oglasil tudi celjski klub.
19. 9. 2010

Ruska Zvezda zadnji nasprotnik Krima Mercatorja v skupini D v ligi prvakinj, med evropsko elito še Randers, Sävehof in Korvex

19. 9. 2010 - Rokometašice ruske ekipe Zvezda Zvenigorod so zadnje nasprotnice Krima Mercatorja v skupini D v letošnji ligi prvakinj. Rusinje so na kvalifikacijskem turnirju v Grčiji premagale vse tri nasprotnice in osvojile prvo mesto. Med evropsko elito so se uvrstili še danski Randers, švedski Sävehof in madžarski Korvex.

Zvezda se bliža Krimovi skupini

18. 9. 2010 - Na kvalifikacijskem turnirju za uvrstitev v ligo prvakinj, ki se igra v Patrasu v Grčiji, se bo zmagovalec pridružil skupini D, v kateri igra tudi Krim Mercator. Pred zadnjim dnem ima največ možnosti za to ruska Zvezda Zvenigorod.
18. 9. 2010

Koprčani, Celjani in Škofjeločani visoko zmagali, Slovan se je dobro upiral Gorenju, dvoboj novincev v ligi je dobilo Šmartno

18. 9. 2010 - V drugem krogu v prvi slovenski ligi za moške je so za tri visoke zmage poskrbeli rokometaši Celja Pivovarne Laško, Cimosa in Loke. Gorenje se je v Rdeči dvorani precej namučilo s Slovanom, Ribničani so doma tesno premagali Trimo, dvoboj novincev v ligi pa je dobilo Šmartno.
18. 9. 2010

Olimpija in Zagorje brez zmagovalca, slovenske prvakinje slavile kar s "plus 22"

18. 9. 2010 - V derbiju drugega kroga v prvi slovenski ligi za ženske (1. Liga z dežele) sta se pomerila Olimpija in Zagorje GEN-I. Tekma v Ljubljani se je končala brez zmagovalca (31:31). Aktualne slovenske prvakinje z Galjevice so proti Velenjčankam zmagale kar s 45:23.
17. 9. 2010

Konec tedna znani še zadnji štirje udeleženci v letošnji evropski ligi prvakinj

17. 9. 2010 - Od danes do nedelje potekajo štirje kvalifikacijski turnirji za uvrstitev med šestnajst najboljših klubov v letošnji evropski ligi prvakinj. Zmagovalec turnirja v Patrasu v Grčiji bo med evropsko elito zaigral v skupini, v kateri nastopa tudi Krim Mercator.