Show menu

Novice - Feb 2015

24. 2. 2015

Gorenje - Istrabenz Plini Izola 32:24 (16:8)

24. 2. 2015 - Prvo tekmo v 18. krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške sta odigrala Gorenje in Istrabenz Plini Izola. V Rdeči dvorani v Velenju je bila uspešnejša domača ekipa, ki je zmagala z 32:24 (16:8).
Več
24. 2. 2015

Znani so pari osmine finala v rokometni ligi prvakov

24. 2. 2015 - Znani so pari osmine finala v evropski ligi prvakov, ki so jih izžrebali na sedežu EHF na Dunaju. Derbi osmine finala bo obračun nemških klubov Flensburga in Kiela.
Več
21. 2. 2015

Herz Šmartno – Moškanjci Gorišnica 30:26 (14:9)

21. 2. 2015 - Domača ekipa je tekmo začela dobro in že v prvem polčasu narekovala visok ritemo igre. V prvem polčasu sta bila pri domačih razigrana Aljaž Sadar in Midhad Muratovič. Že ob koncu prvega polčasa je bila razlika pet zadetkov.
Več
21. 2. 2015

Dol TKI Hrastnik – Mokerc Ig 33:25 (15:15)

21. 2. 2015 - Zmaga je zanesljivo ostala doma, čeprav so se gostje v prvem delu dobro upirali.
Več
21. 2. 2015

Brežice – Drava Ptuj 31:28 (15:17)

21. 2. 2015 - Ekipi Brežic in Drave sta se v tej sezoni srečali že tretjič, saj sta ekipi tekmovali tudi v tekmovanju za pokal Slovenije, vsaka ekipa je zabeležila eno zmago in en poraz.
Več
20. 2. 2015

Cerklje – Škofljica Pekarna Pečjak 25:23 (15:11)

20. 2. 2015 - V drugi domači tekmi v nadaljevanju spomladanskega dela 1. B DRL za moške, so domačini z borbeno igro uspeli doseči prvo spomladansko zmago in vknjižiti dve prepotrebni točki za priključek. V naslednjem krogu ekipa potuje na težko gostovanje v Gorišnico.
Več
20. 2. 2015

Ljubljana - Velenje 22:31 (12:10)

20. 2. 2015 - V 14. krogu 1. A DRL za ženske so na Galjevico prišle rokometašice Velenja, obetala se je torej zanimiva tekma med nasprotnicama, ki si bosta nasproti morda znova stali v četrtfinalu pokala. Domačinke so prikazale lepo igro, a dve tretjini v vodstvu sta bili premalo za končno zmago (22:31).
Več
21. 2. 2015

Celjska zmaga proti Čehovskim medvedom za slovo od lige prvakov

21. 2. 2015 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v zadnjem krogu skupinskega dela evropske lige prvakov na domačem igrišču premagali Čehovske medvede. Končni rezultat tekme v dvorani Zlatoorg je bil 29:25 (14:15).
Več
21. 2. 2015

Velenjčani do prvega para točk v evropskem pokalu EHF

21. 2. 2015 - Igralci Gorenja so v skupinskem delu evropskega pokala EHF dosegli prvo zmago. V prvem krogu so izgubili v Hamburgu z 28:33, v drugem pa so bili doma boljši od norveškega Hasluma s 34:21 (18:13).
Več
21. 2. 2015

Na štirih tekmah v 1. NLB Leasing ligi štiri zmage domačih

21. 2. 2015 - Na vseh štirih sobotnih tekmah v 17. krogu v 1. NLB Leasing ligi za moške so zmagali domači klubi. Novih prvenstvenih točk so se veselili Maribor Branik, Trimo Trebnje, Krka in Sevnica.