Show menu

Novice - Okt 2017

18. 10. 2017

Gorenje Velenje do nove zmage v Ligi SEHA

18. 10. 2017 - Gorenje Velenje je na srečanju 6. kola Lige SEHA gostovalo v Skopju pri Metalurgu in zabeležilo zmago z 29:24.
Več

Reprezentančna akcija moške mladinske reprezentance

18. 10. 2017 - Mladinska reprezentanca bo v okviru reprezentančne akcije odigrala dve pripravljalni tekmi proti mladinski reprezentanci Francije.
Več
17. 10. 2017

Celjani brez težav do zmage v Srbiji

17. 10. 2017 - Celje Pivovarna Laško po daljšem premoru nadaljujejo s tekmami v Ligi SEHA. V 6. kolu so gostovali pri Dinamu Pančevu in slavili zmago s 37:26.
Več
15. 10. 2017

Zagorje z zmago ostaja neporaženo

15. 10. 2017 - Zagorjanke v 4. kolu 1. državne rokometne lige za ženske nadaljujejo niz neporaženosti, tokrat so bile z 28:22 boljše od Koprčank.
Več

Ribničani in Koprčani dobili tekmece v pokalu EHF

17. 10. 2017 - Na sedežu Evropske rokometne zveze (EHF) na Dunaju so danes opravili žreb tretjega kroga v pokalu EHF, v katerem so tekmeca dobili rokometaši Rika Ribnice in Kopra 2013.
Več

Gorenje Velenje se z Norveške vrača brez točk

15. 10. 2017 - Rokometaši Gorenja Velenja so v 5. kolu Lige prvakov gostovali pri Elverumu in izgubili z 29:28.
Več
14. 10. 2017

Skušek Riko Ribnico popeljal do zmage

14. 10. 2017 - Riko Ribnica je v 6. kolu Lige NLB gostovala v Kopru in po golu Janeza Skuška v zadnji minuti srečanja prišla do zmage z 31:30 in tretjega mesta na lestvici.
Več

Celjani v dvorani Zlatorog do točke

14. 10. 2017 - Celje Pivovarna Laško je na srečanju 5. kola Lige prvakov gostil Meškov Brest in si po slabšem drugem delu drugega polčasa priigral točko (33:33).
Več

Krim Mercator po izjemnem zaključku do prvega para točk

14. 10. 2017 - Rokometašice Krima Mercatorja so odigrale prvo domačo tekmo evropske Lige prvakinj in po odličnem drugem polčasu prišle do prvega para točk.
Več

Gorenje Velenje v Skandinaviji po novo zmago

14. 10. 2017 - Rokometaši Gorenja Velenja bodo prvo polovico nastopov v prvem delu VELUX EHF Lige prvakov to nedeljo sklenili v Skandinaviji. V 5. kolu skupine C se bodo na jugovzhodu Norveške pomerili z Elverumom. Tekma bo na sporedu v nedeljo ob 17. uri, v živo pa jo bo moč spremljati na Šport TV 1.