Show menu

Novice - Sep 2018

20. 9. 2018

V ponedeljek zbor slovenske ženske članske reprezentance

20. 9. 2018 - Selektor slovenske ženske članske članske reprezentance je pred ponedeljkovim zborom pred dvema pripravljalnima tekmama proti Srbiji v ekipo dodatno vpoklical Tajo Čajko.
Več
19. 9. 2018

Žalčanke v Zagorju boljše od gostiteljic

19. 9. 2018 - Osrednja tekma 2. kola 1. A DRL za ženske je tokrat potekala v Zagorju, kjer so igralke Zelenih dolin Žalca proti domači zasedbi slavile zmago z 22:19.
Več
18. 9. 2018

Državni prvaki v 3. kolu do visoke zmage

18. 9. 2018 - Celje Pivovarna Laško je v 3. kolu Lige NLB gostil do tega kroga še neporažene Mariborčane in slavil visoko zmago s 36:28. Ostale tekme bodo na sporedu v soboto oz. torek.
Več
15. 9. 2018

Velenjčani do prve zmage v Ligi NLB

15. 9. 2018 - Rokometaši Gorenja Velenja so na tekmi 2. kola Lige NLB gostili Krko in po porazu na prvi ligaški tekmi tokrat vknjižili zmago (31:23).
Več
16. 9. 2018

Celjani poraženi na prvi tekmi Lige prvakov

16. 9. 2018 - Rokometaši Celja Pivovarne Laško so odprli novo sezono Lige prvakov. V dvorani Zlatorog so gostili Skjern Handbold, kateremu so morali priznati premoč s 27:26.
Več
15. 9. 2018

Velenjčanke svoj debi v 1. A DRL začenjajo z zmago

15. 9. 2018 - Velenjčanke, novinke v 1. A DRL, so v 1. kolu na gostovanju pri Ljubljani po dobri predstavi v drugem polčasu slavile zmago z 31:30.
Več
14. 9. 2018

Celjski rokometaši odločno v novo sezono Lige prvakov

14. 9. 2018 - Rokometaše Celja Pivovarne Laško v nedeljo ob 17. uri čaka prva tekma letošnje sezone evropske lige prvakov.
Več
13. 9. 2018

Konec meseca dve tekmi s Srbijo in slovo legend

13. 9. 2018 - Slovenska ženska reprezentanca bo pred evropskim prvenstvom, ki bo decembra potekalo v Franciji, že septembra odigrala dve pripravljalni tekmi proti Srbiji. Pred eno izmed njih bo potekal tudi poseben dogodek - slovo legend.
Več
12. 9. 2018

Ormožani proti Velenjčanom vknjižili zmago

12. 9. 2018 - Jeruzalem Ormož je v 1. kolu Lige NLB gostil rokometaše Gorenja Velenja in si po dobri igri v prvem polčasu priigral zmago z 22:20.
Več
11. 9. 2018

Pridobivanje novih sodnikov, delegatov, zapisnikarjev in časomerilcev

11. 9. 2018 - Pred nami je sezona 2018/19, ki prinaša nova pričakovanja in doživetja na rokometnih igriščih. V Društvu rokometnih sodnikov Celje so se znova odločili, da vas povabijo k sodelovanju.