11. 1. 2021 - Strokovno vodstvo Krima Mercatorja je zavihalo rokave pred novo sezono. Po Dragani Cvijić bo prihodnjo sezono dres kluba znova oblekla tudi 23-letna Tjaša Stanko.
Več
9. 1. 2021

Reprezentanca na zadnji preizkus pred odhodom v Egipt

9. 1. 2021 - To nedeljo moško člansko rokometno reprezentanco čaka zadnji preizkus pred odhodom na svetovno prvenstvo v Egipt. Ob 20. uri se bodo izbranci selektorja Ljubomirja Vranješa v celjski dvorani Zlatorog še drugič v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2022 pomerili z Nizozemci, ki so v Slovenijo prispeli v petek.
Več
9. 1. 2021

Zagorjanke Mlinarkam na koncu odščipnile točko

9. 1. 2021 - Na sobotni tekmi 12. kroga 1. ženske rokometne lige so Zagorjanke zaradi prenove dvorane prvič v sezoni igrale na domačem parketu. Po prvem polčasu je kazalo na veliko presenečenje, tudi neodločen izid (21:21) proti ajdovskemu Mlinotestu pa je za Zasavke ogromen uspeh. Na drugi tekmi je Krka visoko odpravila Ptujčanke (44:27).
Več
10. 1. 2021

Krimovke do tretjega remija med evropsko elito

10. 1. 2021 - Rokometašice Krima Mercatorja so na tekmi 10. kroga evropske lige prvakinj v gosteh igrale neodločeno z nemškim Bietigheimom 22:22 (10:14). Ljubljanska ekipa bo v prihodnjem krogu v soboto, 16. januarja, gostila francoski Metz.
Več
10. 1. 2021

Backović in Palačković na kvalifikacijah v Bugojnem

10. 1. 2021 - Poleg reprezentance bosta v nedeljo na delu tudi slovenska sodnika Ozren Backović in Mirko Palačković. Evropska rokometna zveza je sodniški par nominirala za sojenje kvalifikacijske tekme za EP 2022 med Bosno in Hercegovino ter Estonijo. Tekma v Bugojnem se bo začela ob 20. uri.
Več
8. 1. 2021

Reprezentanci se je pridružil Kodrin

8. 1. 2021 - V petek, dva dneva pred povratno kvalifikacijsko tekmo z Nizozemsko, je slovenska moška članska reprezentanca na pripravah v Laškem močnejša za novo ime. Levokrilni igralec Tilen Kodrin je uspešno prebolel koronavirus in se v mehurčku v hotelu Thermana Laško priključil pripravam izbrane vrste.
Več
8. 1. 2021

Krimovke na gostovanje v Nemčijo

8. 1. 2021 - Rokometašice Krima Mercatorja konec tedna čaka prvo gostovanje letos v ligi prvakinj. Na pot v Nemčijo bodo odpotovale vse igralke, tekmec bo Bietigheim, ki so ga krimovke letos v tem evropskem tekmovanju že premagale. Kot je dejal trener Uroš Bregar, bo ekipa po zdravstvenih težavah tokrat v Areni Ludwigsburg kompletna.
Več
6. 1. 2021

Sijajen drugi polčas za preobrat in visoko zmago

6. 1. 2021 - Slovenska moška rokometna reprezentanca je nastope v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo leta 2022 začela z visoko zmago proti Nizozemski (34:23). Izbranci Ljubomirja Vranješa so po prvem polčasu zaostajali za gol (14:15), v nadaljevanju pa uprizorili sijajno predstavo, s katero so v 22 minutah pripravili izjemen delni niz 17:4.