Show menu

KOLEDAR

2016

22. julij, ob 18.00 člani Slovenija : Hrvaška (pripravljalna tekma) Koper
26. julij, ob 20.30 člani Hrvaška : Slovenija (pripravljalna tekma) Opatija
4. avgust, ob 19.30 (00.30) člani Slovenija : Danska (pripravljalna tekma) Rio de Janeiro
5.-21. avgust člani olimpijske igre Rio de Janeiro
7. avgust, ob 21.50 (2.50) člani Rio de Janeiro
9. avgust, ob 16.40 (21.40) člani Rio de Janeiro
11. avgust, ob 19.50 (00.50) člani Rio de Janeiro
13. avgust, ob 9.30 (14.30) člani Rio de Janeiro
15. avgust, ob 9.30 (14.30) člani Rio de Janeiro
19.-31. julij kadetinje svetovno prvenstvo Slovaška
20. julij, ob 16.00 kadetinje Egipt : Slovenija Bratislava
22. julij, ob 18.00 kadetinje Slovenija : Slovaška Bratislava
23. julij, ob 16.00 kadetinje Slovenija : Argentina Bratislava
25. julij, ob 12.00 kadetinje Danska : Slovenija Bratislava
28. julij-7. avgust mladinci evropsko prvenstvo Danska
28. julij, ob 17.45 mladinci Španija : Slovenija Vamdrup
29. julij, ob 20.00 mladinci Slovenija : Islandija Vamdrup
21. julij, ob 18.00 mladinci Slovenija : Rusija Vamdrup
11.-21. avgust kadeti evropsko prvenstvo Hrvaška
11. avgust, ob 15.00 kadeti Slovenija : Slovaška Zagreb
12. avgust, ob 15.00 kadeti Rusija : Slovenija Zagreb
14. avgust, ob 13.00 kadeti Danska : Slovenija Zagreb
27. avgust člani Superpokal Slovenije Portorož
10. september člani Začetek 1. NLB Leasing lige
17. september članice Začetek 1. A DRL za ženske
člani Začetek 1. B DRL za moške
8. oktober člani Začetek 2. DRL za moške
2. ali 3. november člani Slovenija: Švica (kvalifikacije za EP 2018)
5. ali 6. november člani Portugalska : Slovenija (kvalifikacije za EP 2018)
4.-18. december članice evropsko prvenstvo Švedska
4. december, ob 15.15 članice Srbija : Slovenija Stockholm
6. december, ob 20.45 članice Slovenija : Švedska Stockholm
8. december, ob 18.30 članice Španija : Slovenija Stockholm

2017

11.-29. januar člani svetovno prvenstvo Francija
12. januar, ob 14.00 člani Slovenija : Angola Metz
14. januar, ob 14.45 člani Islandija : Slovenija Metz
16. januar, ob 17.45 člani Slovenija : Makedonija Metz
17. januar, ob 17.45 člani Slovenija : Tunizija Metz
19. januar, ob 20.45 člani Španija : Slovenija Metz
3. ali 4. maj člani Slovenija : Nemčija (kvalifikacije za EP 2018)
6. ali 7. maj člani Nemčija : Slovenija (kvalifikacije za EP 2018)
14. ali 15. junij člani Švica : Slovenija (kvalifikacije za EP 2018)
17. ali 18. junij člani Slovenija : Portugalska (kvalifikacije za EP 2018)