27. 8. 2007

ZROPS objavlja razpis za delovno mesto DIREKTOR

Združenja rokometnih prvoligašev Slovenije - ZROPS objavlja razpis za naslednje delovno mesto:

DIREKTOR
Združenja Rokometnih Prvoligašev Slovenije

Direktor bo zadolžen za organiziranje in vodenje poslovnih aktivnosti ZROPS-a in izvajanje nalog, za katere ga bosta zadolžila Skupščina in Predsedstvo ZROPS-a.
Delo predvsem vključuje organiziranje in vodenje tekmovalnih, prodajnih, marketinških aktivnosti in drugih aktivnosti.
Ključne naloge bodo priprava in izvedba načrta poslovanja ZROPS-a ter skrb za pozitivno finančno poslovanje ZROPS-a, skrb za izvedbo tekmovanja, pridobivanje sponzorjev lige, oglaševanje lige, delo s ključnimi deležniki ZROPS-a (RZS, klubi člani združenja, sponzorji, mediji, javnost …) in poročanje predsedstvu ter priprava vseh potrebnih poročil za ostale organe ZROPS-a (skupščina, nadzorni odbor, statutarna, arbitražna in marketinška komisija) in organizacija vseh posameznih procesov potrebnih za razvoj ZROPS-a ter vseh potrebnih projektnih timov.

POGOJI:
-visoka ali višja stopnja izobrazbe na področju ekonomije ali druge družboslovne smeri
-najmanj 3 leta delovnih izkušenj na področju vodenja
-najmanj 5 let izkušenj z delom v športu (prednostno v rokometu)
-komunikativnost, fleksibilnost, sposobnost vodenja in timskega dela
-aktivno znanje najmanj dveh tujih jezikov
-poznavanje zakonodaje s področja športa in društev
-samostojnost in odgovornost pri delu
-pripravljena vizija razvoja ZROPS-a

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas 1 leta z možnostjo spremembe v nedoločen čas.

Pisne prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev ter osnutkom Vizije razvoja ZROPS-a pošljite najkasneje do 05.09.2007 na naslov:

Rokometna zveza Slovenije
ZROPS