15. 1. 2009

Mladinci premagali Ormožane

V okviru priprav na svetovno prvenstvo je moška mladinska reprezentanca Slovenije odigrala prvo tekmo. V Ormožu so se izbranci selektorja Slavka Iveziča pomerili z domačim prvoligaškim klubom Jeruzalem Ormož in zmagali z 32:29 (17:14).
Po izenačenem začetku si je reprezentanca prvo občutnejšo prednost priigrala pri izidu 11:7, za to pa je bil najzaslužnejši David Razgor, ki je že v prvih trinajstih minutah dosegel pet zadetkov. V drugem polčasu so se Ormožani trikrat približali le na dva zadetka zaostanka, a so se na koncu zmage veselili mladinci. Pri gostiteljih sta bila najučinkovitejša Melnjak (7) in Radujković (5), slovenska reprezentanca pa je igrala v naslednji zasedbi: Čudič, Vrbinc, Župič, Abrahamsberg 2, Anderluh 1, Bombač 1, Bundalo, Dolenec 4, Drugovič 1, Flajs 1, Leban 1, Paladin, Pučnik 4, Razgor 8 (2), Rojc 2, Skube 3, Sok 3 in Vrečar 1.