9. 3. 2009

V torek žreb polfinalnih parov pokala Slovenije

V torek, 10. marca, ob 13. uri bo na sedežu Rokometne zveze Slovenije žrebanje polfinalnih parov pokala Slovenije za moške. Kdo se bo pomeril 18. aprila za finalni vstopnici na zaključnem turnirju pokala v dvorani Bonifika v Kopru?

V igri za letošnjo pokalno lovoriko so ostali branilci naslova, rokometaši Cimosa Kopra, slovenski državni prvak Celje Pivovarna Laško (13-kratni pokalni prvak), rokometaši Gorenja Velenja (pokalni prvak leta 2003) ter drugoligaški klub Klima Petek Maribor.

Na sedežu Rokometne zveze Slovenije bo v torek ob 13. uri v prisotnosti trenerjev in kapetanov vseh štirih klubov opravljeno žrebanje polfinalnih parov. Polfinalni tekmi bosta na sporedu v soboto, 18. aprila, finale in tekma za 3. mesto pa prav tako v Kopru v nedeljo, 19. aprila.