18. 3. 2011

Poziv vsem rokometnim sodnikom za evidentiranje - kandidati za sojenje v okviru RZS

Rokometna zveze Slovenije poziva vse rokometne sodnike, da se evidentirajo kot kandidati za sojenje v okviru RZS. Zadnji rok za prijavo (izpolnjen obrazec o izjavi kandidata) je sreda, 20. aprila 2011.

Na podlagi sklepa 5. seje predsedstva z dne 9. marca 2011 Rokometna zveza Slovenije poziva vse rokometne sodnike, da se evidentirajo kot kandidati za sojenje v okviru RZS. Namen poziva je zagotoviti strokovno in nemoteno sojenje rokometnih tekem, ki potekajo pod okriljem RZS.

Predmet poziva je vzpostaviti evidenco kandidatov za sojenje tekem, ki potekajo pod okriljem RZS.

Izpolnjen obrazec o izjavi kandidata za rokometnega sodnika, ki je sestavni del poziva, pošljite do vključno srede, 20. aprila 2011, v zaprti označeni kuverti na naslov:

Rokometna zveza Slovenije

Leskoškova 9 e

1000 Ljubljana.

Priloga: Poziv in izjava kandidata

POZIV in IZJAVA rokometnega sodnika-kandidata za sojenje tekem v okviru RZS