5. 4. 2011

V Ljubljani v sredo žrebanje polfinalnih parov zaključnega turnirja pokala Pivovarne Union; določeni termini vseh štirih tekem v Celju

Celjska dvorana Zlatorog bo v soboto, 9. aprila 2011, in nedeljo, 10. aprila 2011, gostila zaključni turnir letošnjega pokala Pivovarne Union. V Ljubljani bo v sredo, 6. aprila 2011, ob 12. uri žrebanje polfinalnih parov, organizatorji pa so že sporočili termine vseh štirih tekem v Celju.

V bobnu za žrebanje, ki bo potekalo v prostih generalnega pokrovitelja pokalnega tekmovanja (Pivovarna Union), bodo Celje Pivovarna Laško, Gorenje Velenje, Cimos Koper in Ribnica Riko hiše. Celjski prireditelji pa so že sporočili termine vseh štirih tekem (dve polfinalni ter za tretje in prvo mesto) v dvorani Zlatorog.

SOBOTA, 9. APRIL 2011:

ob 17.00: polfinale 1

ob 19.15: polfinale 2

NEDELJA, 10. APRIL 2011:

ob 14.30: tekma za tretje mesto

ob 17.00: finale.

Dnevna vstopnica za ogled dveh tekem stane 6 evrov za odrasle in 4 evre za otroke. Vstopnice je mogoče kupiti tudi v paketu, torej za oba igralna dneva skupaj, cena pa je 10 evrov za odrasle in 6 evrov za otroke. Paketne vstopnice je mogoče kupiti le še danes, vse vstopnice pa so v prodaji na www.eventim.si ter na vseh Eventimovih prodajnih mestih po Sloveniji (Hiša vstopnic v City parku v Ljubljani, Hiša vstopnic v Europarku Maribor, bencinski servisi Petrol, Big Bang, Kompas in ostali, kmalu pa tudi v Hiši vstopnic v City centru Celje). Na dan tekem bo vstopnice možno kupiti tudi na blagajni dvorane Zlatorog.

Več informacij je na voljo na spodaj navedenih kontaktih.

Rokometna zveza Slovenije

Samo Kuzma, projektni vodja za tekmovanja

Tel: 01/54-76-630

e-pošta: kuzma@rokometna-zveza.si