30. 5. 2011

Akreditacijski obrazec za tekmi članskih reprezentanc proti Franciji in Ukrajini v Stožicah

RZS objavlja akreditacijski obrazec za kvalifikacijski tekmi članskih reprezentanc proti Franciji in Ukrajini, ki bosta v nedeljo, 12. junija 2011, v Stožicah. Izpolnjen obrazec je potrebno poslati najkasneje do ponedeljka, 6. junija 2011.

V Stožicah bo v nedeljo, 12. junija 2011, dvojni reprezentančni spored. Ob 14. uri se bo ženska članska reprezentanca Slovenije pomerila s Francijo na povratni tekmi dodatnih kvalifikacij za nastop na letošnjem svetovnem prvenstvu v Braziliji, ob 16.30 pa bo moška izbrana vrsta odigrala zadnjo tekmo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo v Srbiji leta 2012 proti Ukrajini.

V priponkah objavljamo (v formatih pdf in doc) akreditacijski obrazec za tekmi proti Franciji in Ukrajini. Izpolnjen obrazec je potrebno poslati najkasneje do ponedeljka, 6. junija 2011, na enega izmed naslednjih naslovov:

*Rokometna zveza Slovenije, Leskoškova cesta 9, 100 Ljubljana

*e-mail: office@rokometna-zveza.si

*Telefaks: 01/547 - 66 - 46.

Prevzem akreditacij bo možen eno uro pred začetkom vsake tekme v novinarskem središču (Press center) v dvorani Stožice.

AKREDITACIJSKI OBRAZEC ZA TEKMI PROTI FRANCIJI IN UKRAJINI V STOŽICAHAKREDITACIJSKI OBRAZEC ZA TEKMI PROTI FRANCIJI IN UKRAJINI V STOŽICAH