10. 6. 2011

Izjava za javnost RZS o sodniški problematiki

Rokometna zveza Slovenije je podala izjavo za javnost o sodniški problematiki. V njej je med drugim zapisano, da RZS nadaljuje z aktivnim iskanjem rešitve za nastali sodniški gordijski vozel in da je v ta namen oblikovala šestčlansko komisijo.

ZADEVA: Izjava za javnost Rokometne zveze Slovenije o sodniški problematiki

Rokometna zveza Slovenije nadaljuje z aktivnim iskanjem rešitve za nastali  sodniški gordijski vozel. V ta namen je bila oblikovana  komisija, ki jo sestavljajo Mitja Gobec (generalni sekretar RZS), odvetnica Maja Šerc (pravna svetovalka), Stane Ostrelič (direktor RK Gorenje Velenje), Tomo Vodopivec (predstavnik ZDRSS), Andrej Juratovec (predstavnik SDRS) in Agent Tomić (predstavnik ŽRK Celjske mesnine).

Komisija  bo v roku 14 dni pripravila koncept delovanja novega telesa znotraj RZS, v okviru katerega bodo združeni rokometni sodniki, ki bodo sodili tako na domačih kot tujih tekmovanjih. Oblikovanje komisije so podprli in potrdili vsi predsedniki združenj klubov ter predsednik RZS.

Generalni sekretar RZS

Mitja Gobec