22. 3. 2012

Štirinajsta seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije bo v petek, 23. marca 2012, ob 15. uri

V petek, 23. marca 2012, ob 15. uri bo na sedežu Rokometne zveze Slovenije (Leskoškova cesta 9 e v Ljubljani) 14. seja predsedstva RZS. Na predlaganem dnevnem redu štirinajste seje je osem pomembnih točk.

DNEVNI RED:

1. Potrditev zapisnikov 10. redne seje predsedstva RZS ter 11., 12. in 13. korespondečne seje predsedstva RZS

2. Revidirani plan RZS za leto 2012

3. Dopis MŠŠ – Nacionalne panožne šole

4. Dopis RK Celje Pivovarna Laško – liga SEHA:

a) Stališče Združenja klubov 1. NLB Leasing lige

b) Stališče Strokovnega odbora

5. Poročilo selektorja moške članske reprezentance Slovenije – EP 2012 v Srbiji (Boris Denič)

6. Enajsti redni kongres EHF, ki bo 22. in 23. junija 2012 v Monte Carlu (Monaku) – kandidature RZS za funkciji v EHF

7. Tekoče zadeve:

a) Dopis italijanske rokometne zveze glede sodelovanja njihove ekipe v 1. ligi za ženske

b) Problematika RD Loka

8. Razno

Vabljeni člani predsedstva RZS: Jože GALOF, mag. Urban GOLOB, Metka KOCBEK, Karlo KASTELIC, Boštjan KOZOLE, Janez MARTINČIČ, Franci PLIBERŠEK, Aleš PRAZNIK, dr. Bor ROZMAN, Aleksander SVETELŠEK, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Ostali vabljeni: Boris DENIČ, Stane OSTRELIČ, mediji.