22. 3. 2012

Franci Miklavčič je postal novi predsednik Združenja klubov 1. A DRL za ženske

Na zadnji seji združenja klubov 1. A DRL za ženske so izbrali novega predsednika. To je postal Franci Miklavčič, podpredsednik izvršilnega odbora in sekretar ženskega rokometnega kluba Krka iz Novega mesta.

Namesto Izidorja Krivca (Celje Celjske mesnine), ki je lansko jesen odstopil s funkcije, so klubi za novega predsednika izbrali Francija Miklavčiča. "Skupaj s sodelavci želim nadaljevati delo in pomagati dvigniti raven ženskega rokometa v Sloveniji," je bil jasen Franci Miklavčič, dolgoletni rokometni delavec.

Klubi so tudi pozitivno odgovorili na pobudo italijanske rokometne zveze, ki je Rokometno zvezo Slovenije prosila za sodelovanje in vključitev njihove mlade reprezentance v tekmovanje v 1. A DRL za ženske.