13. 4. 2012

V dvorani v Brežicah konec tedna zaključni turnir pokala Slovenije v ženski konkurenci

Zaključni turnir pokala Slovenije za ženske bo v soboto (14. april 2012) in nedeljo (15. april 2012) v športni dvorani v Brežicah. Sobotna polfinalna para sta GEN-I Zagorje - Veplas Velenje in Krim Mercator - Krka.

Na zaključni turnir najboljše četverice v letošnjem slovenskem pokalnem tekmovanju v ženski konkurenci so se uvrstili Krim Mercator, GEN-I Zagorje, Krka Novo mesto in Veplas Velenje. Naslov pokalnih prvakinj branijo rokometašice Krima Mercatorja, ki so v lanskem finalu v Zagorju premagale Krko s 40:18.

Igralke Krima Mercatorja so tudi rekorderke po številu osvojenih pokalnih lovorik. V dvajsetih sezonah so jih zbrale kar 18, dvakrat pa je bila v pokalnem tekmovanju najboljša Olimpija.

Finale:

ob 17.00: zmagovalec polfinala 1 - zmagovalec polfinala 2 (neposredni prenos na TVS).