7. 5. 2012

V sredo, 9. maja 2012, ob 16. uri bo 15. redna seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije

Petnajsta seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije bo v sredo, 9. maja 2012, ob 16. uri v prostorih turistične kmetije Pri Damjanu, Slope 6, Kozina. Na dnevnem redu seje je devet točk.

DNEVNI RED:

1. Potrditev zapisnika 14. seje predsedstva RZS

2. Predlog statuta RZS

3. Evidentiranje kandidatov v organe RZS (nadzorni odbor, statutarna komisija, arbitražna komisija)

4. Predlog tekmovalnega pravilnika (čistopis)

5. Dopolnitev predsedstva RZS

6. Predlog dnevnega reda skupščine RZS 31. maja 2012

7. Revidirano finančno poročilo za leto 2011 (bilanca stanja, izkaz poslovnega izida 2011, sprejem in potrditev revidiranih računovodskih izkazov za leto 2011)

8. Ustanovitev Sveta za ženski rokomet v RZS (kot operativno delovno telo predsedstva RZS)

9. Razno

Vabljeni člani predsedstva: Jože GALOF, mag. Urban GOLOB, Metka KOCBEK, Karlo KASTELIC, Boštjan KOZOLE, Janez MARTINČIČ, Franci PLIBERŠEK, Aleš PRAZNIK, dr. Bor ROZMAN, Aleksander SVETELŠEK, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Vabljeni ostali: Stane Ostrelič, Franc Miklavčič, Marjan Potokar, Stanko Tomše, Samo Kuzma, Goran Cvijič, mediji.