14. 6. 2012

Unior in voda Rogla postala srebrna pokrovitelja RZS

V hotelu Dobrava v Zrečah je bila podpisana pogodba  o srebrnem pokroviteljstvu. Rokometna zveza Slovenije je tako v izbrano družbo pokroviteljev pridobila še enega dragocenega partnerja - Unior in vodo Rogla. V imenu družbe Unior je pogodbo podpisal Gorazd Korošec, predsednik uprave, v imenu programa Turizem Damjan Pintar, v imenu Rokometne zveze Slovenije pa njen predsednik Franjo Bobinac.

»V današnjem času je potrebno delovati timsko,« je izpostavil Korošec, zadovoljstva pa ni skrival tudi Bobinac. Moška članska reprezentanca se bo tako v prihodnjem obdobju pripravlja v termah Zreče, oziroma v času priprav bivala v hotelu Dobrava, ob tem pa je slovenski rokomet dobil uradno vodo. To je blagovna znamka Rogla.