4. 9. 2012

V sredo, 5. septembra, ob 15. uri bo v Ljubljani 16. seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije

Šestnajsta seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije bo v sredo, 5. septembra, ob 15. uri v prostorih RZS na Leskoškovi cesti 9 e v Ljubljani. Na predlaganem dnevnem redu je deset točk.

DNEVNI RED:

1. Konstituiranje dopolnjenega predsedstva RZS (Franjo Bobinac)

2. Potrditev zapisnika 15. seje predsedstva RZS (Franjo Bobinac)

3. Poročilo o reprezentančnih aktivnostih (Goran Cvijič)

4. Poročilo o ostalih tekočih aktivnostih (Goran Cvijič)

5. Potek mandata trenerjem mlajših reprezentančnih selekcij (Goran Cvijič)

6. Programi panožnih športnih šol RZS, sofinancirani s strani MIZKS (Aleš Praznik)

7. Poročilo z 11. rednega kongresa Evropske rokometne federacije (Goran Cvijič)

8. Ustanovitev Sveta za ženski rokomet (Goran Cvijič)

9. Predlog višine stroškov sojenja za sezono 2012/2013 (Goran Cvijič)

10. Razno.

Vabljeni člani predsedstva:
Matjaž AVSEC, Danilo FERJANČIČ, Andrej JURATOVEC, Primož KAPUS, Metka KOCBEK, Boštjan KOZOLE, Franc MIKLAVČIČ, Saša MUNDA, mag. Boris NOVAK, Marko PLANINC, dr. Primož PORI, Aleš PRAZNIK, Andrej PUCER, dr. Bor ROZMAN, Sergeja STEFANIŠIN, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, Dušan ŠIŠKO, Gorazd ŠKOF, Stanko TOMŠE, Janez ŽIVKO in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Ostali vabljeni: mediji.