2. 11. 2013

GEN-I Zagorje nadaljuje zmagoviti niz v 1. A DRL za ženske

Zagorjanke tudi po šestem krogu 1. A DRL za ženske ostajajo na zmagoviti poti. V soboto so ugnale še Pirančanke in imajo še naprej stoodstotni izkupiček.

GEN-I Zagorje – Piran    38:27 (17:15)

Zagorje - Športna dvorana. 110 gledalcev. Sodnika: Nikolič (Krško) in Štern (Sevnica).

GEN- I ZAGORJE: Pikl (11 obramb), Perić (8 obramb), Zubak ; Mrmolja 2, Vrbnjak 1,  Rebolj 6, Ugrin 6, Okleščen 5, Bratec 2, Ferfolja 5, Jeglič, Golčar, Valjavec, Ljubas 6, Mitruševska 5. Trener: Bojan Voglar.

PIRAN: Kraja (2 obrambi), Petek (6 obramb), Tutnjič 1, Kranjc 5, Panger5, Hrnjič 6, Barič 5, Milakovič 2, Jagurdžija 2, Bužekljijan 1. Trenerka: Dalija Erceg.

Sedemmetrovke: GEN-I Zagorje 4 (4), Piran 2 (1).

Izključitve: GEN – I 6; Piran 2 minut.

Zagorjanke so v prvem polčasu preizkušale razne  postavitve v obrambi za prihajajočo tekmo v pokalu EHF. Zato so se gostje lahko držale priključek do 15. minute, ko so varovanke trenerja Bojana Voglarja povedle z 10:7. Tudi do konca polčasa se razlika ni veliko spremenila. Že takoj v začetku drugega dela je trener Voglar postavil obrambo, ki je prinesla delni rezultat 4:0 . Vendar se borbene Primorke niso predale. V 4.1 minuti so še enkrat približale na štiri zadetke zaostanka. Nato pa se je razlika samo še povečevala na končnih 38:27.