Dvorana Lukna, gledalcev 150, sodnika: Pangerc in Veber (oba Ljubljana).
Maribor Branik: Štefanič, Mirković 2, Tarabochia 4, Oštir 2, Špelić 8, Špende 1, Razgor 7, Pučnik, Čudič, Pešić, Zarabec 2, Šoštarič 5, Sok 1, Šimič 3, Mlakar 3.
Krško: Cehte 6, Franko 1, Dular 1, Ban, Sobotič 3 (1), Žitnik, Kučič 3, Dimc 1, Imperl, Ferkulj 4, Majerle 3, Čanžar 1, Koprivc, Škoflek, Kodrič 1.
Sedemmetrovke: Maribor Branik /, Krško 2 81).
Izključitve: Maribor Branik 4, Krško 2 minuti.

Mariborčani so v zaostali tekmi proti zadnjeuvrščenemu Krškemu upravičili vlogo favorita in potrdili četrto mesto na prvenstveni lestvici. Gosti so na tekmi vodili le pri 0:1, nato pa so vse vajeti igre v svoje roke prevzeli gostitelji in prišli do lahke zmage. Pri domačih se je z osmimi zadetki najbolj izkazal Nikola Špelić, pri gostih pa je izstopal Nejc Cehte s šestimi.

Domači so praktično celo tekmo imeli vse pod nadzorom. Po začetnem vodstvu gostov so se slednji domačim upirali do izida 12:10, nato pa so do konca polčasa igralci Maribora naredili delni izid 6:1 in prvič na tekmi pobegnili na varno razdaljo. V drugem polčasu so gostitelji svojo premoč le še nadgrajevali, največ pa vodili tudi za 15 golov.

Maribor se bo v soboto v 18. krogu v gosteh pomeril s Cimosom Koprom, Krško pa bo gostilo Celje Pivovarno Laško.