5. 10. 2013

Zagorjanke uspešne tudi v dvoboju z Mlinotestom iz Ajdovščine

GEN-I  ZAGORJE  - MLINOTEST AJDOVŠČINA     35:25 (15:13)

ZAGORJE -  Športna dvorana. Gledalcev 100. Sodnika: Nikolič (Krško) in Štern (Sevnica).

GEN- I ZAGORJE: Pikl (12 obramb, 1 x 7-m), Zubak (3 obrambe, 1x7m); Mrmolja 5, Smajlovič, Vrbnjak, Rebolj 2, Ugrin 6 (2), Okleščen 6, Bratec, T. Ferfolja 3, Golčar, Valjavec, Gregorc 2, Ljubas 11 (1), Mitruševska. Trener: Bojan Voglar.

MLINOTEST  AJDOVŠČINA: Bratina, Srečkovič (9 obramb); Boštjančič 1, Tripkovič, Čermelj 2, Jonovič 1, Rojc 4, S. Brecelj, Svetik, Bajc, Čajko 8, Š. Ferfolja 2, Schuster 4, T. Brecelj 2 (2), Terčič 1.Trener: Branko Leben.

Sedemmetrovke: GEN-I 3 (3), Mlinotest 4 (2).

Izključitve: GEN-I 2; Mlinotest 4 minute.

Ajdovke so v prvem polčasu nudile zelo dober odpor domačinkam. Povedle so 3:1 in  se držale priključek nekje do 10 minute, ko so Zagorjanke povedle sredi prvega polčasa 11:6. Ob koncu so se gostje , predvsem po zaslugi bivše igralke Zagorja približale na dva zadetka.

Z dobro igro so gostje nadaljevale še do 35. minute in rezultata 17:16. Po minuti odmora domačega trenerja Bojana Voglarja pa se je tekma prevesila v popolno dominacijo Zagorjank, ki so nekaj minut pred koncem vodile že s 33:21.

Pri domačih so bile strelsko razpoložena Ivana Ljubas, Špela Okleščen in Pia Ugrin , pri gostjah pa Taja Čajko.