20. 12. 2014

GEN-I Zagorje – Naklo Peko Tržič 49:21 (25:8)

Zagorje - Športna  dvorana. 50 gledalcev. Sodnika: Anderlič (Slovenj Gradec) in Ramšak (Slovenska Bistrica).

GEN-I ZAGORJE: Perić (9) 1, Golob (9+1); Irman 5, Ahlin 1, Rebolj 3, Voglar 4 (2), Ugrin 4, Bratec 4, Ferfolja 5, Ljepoja 8, Ljubas 7 (1), Obradović 6, Sterle 2.

NAKLO  PEKO  TRŽIČ: Likozar (7+2),  Klemenčič (2); Žnidaršič 1, Zelnik, Jekovec, Gaber 1, Fister 6, Vertačnik, Završnik 6 (4), Pihlar 7 (1), Tomasovič,  Korošec, Škrjanec.

Sedemmetrovke: GEN-I Zagorje 7 (4); Naklo Peko Tržič 6 (5)

Izključitve:    GEN-I  Zagorje  4; Naklo Peko Tržič 6 minuta.

Zagorjanke so že v prvem polčasu tekmo odločile v svojo korist. V začetku drugega polčasa so na  klopi ostale Irman in Ljubas so gostje so nekaj minut držale priključek z delnim rezultatom 7:7.

Do konca so se vse igralke in vratarka Perič vpisale med strelke. V zadnjih sekundah tekme pa je Kaja Voglar zgrešila sedemmetrovko za petdeseti zadetek.