9. 9. 2014

V sredo, 10. septembra 2014, ob 16. uri bo 31. seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije

31. seja predsedstva Rokometne zveze Slovenije bo v sredo, 10. septembra 2014, ob 16. uri v prostorih RZS na Leskoškovi cesti 9 e v Ljubljani. Na dnevnem redu je predvidenih šest točk.

DNEVNI RED:

1. Potrditev zapisnikov 29. redne in 30. korespondenčne seje predsedstva RZS

2. Poročilo o aktivnostih pisarne v obdobju od 21.05. do 05.09.2014

3. Poročilo o aktivnostih moških in ženskih reprezentanc

4. Postopek evidentiranja za predsednika Rokometne zveze Slovenije

5. Potrditev termina in dnevnega reda za 25. volilno zasedanje zbora članov Rokometne zveze Slovenije

6. Tekoče zadeve in razno.

Vabljeni člani predsedstva: Matjaž AVSEC, Danilo FERJANČIČ, Andrej GOMBOŠI, Martin HEBAR, Andrej JURATOVEC, Primož KAPUS, Bojan CIZEJ, Boštjan KOZOLE, Franc MIKLAVČIČ, mag. Boris NOVAK, Marko PLANINC, dr. Primož PORI, Marjan POTOKAR, Andrej PUCER, dr. Bor ROZMAN, Sergeja STEFANIŠIN, Borut ŠKABAR, Janez ŠKRABEC, Gorazd ŠKOF, Aleš ZORKO, Janez ŽIVKO in častni predsednik Zoran JANKOVIĆ.

Vabljeni ostali: mediji