Grosuplje - Športna dvorana Brinje, gledalcev: 150, sodnika: Ocvirk in Štrigl.

Grosuplje: Grum B., Mišigoj, Mušič, Corel 2, Grum J. 1, Petan 4, Mišmaš 2, Zakotnik 2 (2), Kump 1, Kastelic 5, Repar T. 2, Repar A, Slemenjak, Petrovič 3 Šemrov, Pevec

Črnomelj: Aupič, Bahor 3, Mihelič, Lozar, Weiss 1, Hudelja, Gorše 1, Bagarič, Ogulin 8 (3), Stariha 1, Hajduk, Slobodnik 7, Tomec 1.

Sedemmetrovke: Grosuplje 3 (2), Črnomelj 5 (3) (1).

Izključitve: Grosuplje 6 minut, Črnomelj 8 minut in ena diskvalifikacija

Po začetnem vodstvu Grosupeljčanov 2:0i 0 so pobudo v nadaljevanju prevzeli gostje, ki so prvi polčas zaključili s tremi zadetki prednosti (9:12).

Po zadetku gostov v začetku drugega dela za povišanje vodstva na +4 (9:13), so domačini z borbeno igro v obrambi v 45. minuti izenačili  na 17: 17  ter ob navdušenju domačih gledalcev povedli za dva zadetka (19:17). Ko je semafor v 57. minuti  pokazal rezultat 22:20 za Grosuplje, je bilo videti, da se zmaga nasmiha domačinom. S tem se ni strinjala gostujoča ekipa, ki si je z borbenostjo in zadetkom v izdihljajih tekme priborila neodločen rezultat.