11. 10. 2014

Črnomelj - Dobova 25:34 (10:13)

ČRNOMELJ – DOBOVA 25:34 (10:13)

Črnomelj - Športna dvorana Loka, gledalcev: 200, sodnika: Pirc Branko (Krško) in Nahtigal (Ljubljana).

Črnomelj: Aupič, Bahor 2 (2), Mihelič 6, Pezdirc 1 (1), Weiss 4, Hudelja, Gorše 2, Peteh, Ogulin 2, Lozar, Stariha 2, Slobodnik 6 (1), Hajduk.

Dobova: Baznik J., Vojin 4, Junakovič 2, Zafran 4 (1), Humek L., Rožman 5, Pfajfar 1, Škoflek, Baznik T., Toporišič 2, Kučič 3, Supančič, Koprivc, Raič 1, Hotko 12 (5), Blaževič.

Sedemmetrovke: Črnomelj 6 (4), Dobova 7 (6).

Izključitve: Črnomelj 6 minut, Dobova 10 minut.

Dobova je v Črnomlju jasno pokazala zakaj meri na vrh 1. B lige. V prvem polčasu je ekipa Črnomlja še držala priključek z ekipo Dobove, nato pa ji je zmanjkalo moči. V začetku tekme se je z dobrimi obrambami izkazal vratar Hajduk. Vendar je ekipa Dobove kmalu napravila razliko treh golov, ki jih je držala do konca prvega polčasa, ki se je končal z rezultatom 10:13.

Ob dobri obrambi Dobove in obrambah vratarja Baznika ter hitrih protinapadih, kjer je blestel predvsem Hotko, je razlika v začetku drugega polčasa narasla na šest golov. Domačini v nadaljevanju polčasa kaj več  kot to, da so držali razliko okrog 10 golov niso zmogli. Domači ekipi se pozna odsotnost nekaterih poškodovanih igralcev. Pri domačih se je izkazal Slobodnik in ob koncu še Mihelič.

Rokometaši Črnomlja bodo v 5. krogu v soboto igrali v gosteh na Igu pri Mokercu, Dobova pa bo doma v derbiju kroga v soboto gostila ekipo Kopra.