11. 10. 2014

Herz Šmartno – Velika Nedelja Carrera Optyl 36:31 (18:10)

Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt, gledalcev: 250, sodnika: Lesar in Parezanovič.

Herz Šmartno: Žižek, Ži. Pregelj, Gradišek, U. Poglajen 1, Bahovec 6, Šmejc 2, L. Poglajen, Muratovič (13 obramb), Cestnik 3, Bučar, Avsec 3, Ž. Berglez 7, Močnik 7, D. Berglez 5, Kukovica (3 obrambe), Kus 2. Trener: Jaka Keše.

Velika Nedelja Carrera Optyl: Zorec 1, Kučič 3, Bombek 4, Meško, Mavrič 2, Bezjak 1, Prapotnik 1, Štefičar 3, Preac (7 obramb), Klemenčič (4 obrambe), Lorenčič 1, Cimerman 3, Vukan 5, Šerod 6, Hojžar 1. Trener: Tomi Matjašič.

Sedemmetrovke: Herz Šmartno 6 (6), Velika Nedelja Carrera Optyl 4 (2).

Izključitve: Herz Šmartno 14 minut, Velika Nedelja Carrera Optyl 14 minut.

Šmarska ekipa je začela tekmo zelo dobro, po nekaj minutah je bil rezultat že 4:0. Gostje so zelo težko spremljali njihov ritem in v sredini prvega polčasa je bilo že 11:4.

V drugem delu se je dobra igra nadaljevala, več priložnosti pa so dobivali tudi ostali igralci. Dobrih 15 minut pred koncem je trener Jaka Keše dal priložnost prav vsem igralcem s klopi. Gostje so sicer znižali rezultat, ampak so poraz na koncu le ublažili.