Brežice - Škofljica Pekarna Pečjak 31:26 (16:15)

Brežice – Škofljica Pekarna Pečjak 31:26 (16:15)

Brežice - Športna dvorana, gledalcev: 150, sodnika Lesar in Parezanovič.

BREŽICE: Polovič A., Ščuri, Deržič 1, Lipej 4, J. Tomše 3, Hecher 4, Kovač 5, Dučanovič 1, Škoflek 3, Kramar, Simakovič, Šalamon 3, F. Čanžar 8 (5), Mlakar 1, T. Čanžar 1, Zagode 1.

ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK: Obajdin 6, Glavič, Jovanovič 6, Regner 4, Kozole 2, Huskić 3, Pečjak, Zgonec, Slanc 2, Marolt 3 (3), Žnidaršič, Hvala, Lešek.

Sedemmetrovke: Brežice 5 (5), Škofljica 4 (3).

Izključitve: Brežice 6 minut, Grosuplje 4 minute.

Rokometna tekma 13. kroga med Brežicami in Škofljico Grosupljim je bila zaključna tekma jesenskega dela. Obe ekipi sta v tekmo stopili odločno, kar je kazal tudi rezultat, ki je bila dokaj izenačen. V 22. minuti so Brežičani povedli s tremi zadetki razlike, prednost nekaj časa uspeli držati, vendar so gostujoči rokometaši do konca polčasa uspeli razliko znižati na zgolj zadetek (16:15). Drugi polčas je bil do 46. minute izenačen,  Brežičani so ves čas  sicer vodili, vendar niso uspeli prednosti povečati. V 46. minuti  so Brežičani vodili za pet zadetkov in prednost do konca držali in na koncu zmagali z rezultatom 31:26.